Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

O nás

Vážení klienti, milí priatelia.

Ďakujeme Vám za Vašu doterajšiu priazeň. CK AZAD ponúka zájazdy do rôznych dovolenkových destinácií, detské tábory a ponuky pre školy už dlhé roky aj vďaka Vám.
CK AZAD patrí k CK s najlepšou odozvou – reakciou svojich účastníkov.

Na našich web stránkach nájdete našu kompletnú ponuku na rekreáciu pre malých aj veľkých dobrodruhov, ale aj tých, ktorí hľadajú pokojnú rodinnú dovolenku.
V prípade, že uprednostňujete tlačenú formu prezentácie, neváhajte si vyžiadať naše katalógy osobne v kancelárií CK AZAD, prípadne telefonicky alebo e-mailom.
Dôkazom serióznosti našej CK je aj garančný list proti insolventnosti CK vystavený poisťovňou UNIQA.
Vašu pohodlnú prepravu zabezpečujeme vlastnými luxusnými klimatizovanými autobusmi SCANIA IRIZAR i8, i6, PB a Touring (49, 54, 55, 58 a 63 miest), ktoré garantujú nielen komfortnú, ale hlavne veľmi bezpečnú dopravu do Vami vybraných destinácií. Pri prideľovaní miest v autobuse sa snažíme zohľadňovať termín prihlásenia na zájazd a vek jednotlivých účastníkov. Ponúkame Vám aj možnosť rezervácie konkrétneho miesta v autobuse za príplatok.

UPOZORNENIE: CK AZAD s.r.o. - organizuje “detské tábory” ako “zájazdy” podľa zákona 281/2001 Z.z., nie ako “zotavovacie podujatia” podľa zákona 272/1994, ani podľa zákona 355/2007 Z.z., ani vyhlášky MZSR 592/2002, ani nariadenia vlády č.361/2006 ! Uvedené je v súlade s metodickým usmernením Úradu verejného zdravotníctva SR zo dňa 1.7.2005