Tropical Island - Nemecko

Malý raj na zemi. Aj taký je najväčší tropický komplex v Európe, kde nájdete všetko pod jednou strechou. Čaká na vás najväčší vnútorný dažďový prales na svete, ktorý skrýva cez 50 000 kusov stromov, kríkov a ďalších tropických rastlín dovezených priamo z džungle. Tropická dedinka, ktorá vás  zaujme najmä unikátnou kolekciou prístreškov a chatrčí, ktoré akoby z oka vypadli tým v trópoch. Tešiť sa môžete aj na najvyšší tobogán v Nemecku, ktorý  meria 25 metrov a môžete na ňom dosiahnuť rýchlosť až 70 km / h, let teplovzdušným balónom, tropické more či romantickú lagúnu. PROGRAM:

1. deň
Vo večerných hodinách odchod zo Slovenska cez Čechy do Nemecka.

2. deň

Ranný príchod do Tropical Island – celodenný pobyt v najväčšom tropickom komplexe v Európe. Vo večerných hodinách odchod z Nemecka nočnou jazdou na Slovensko.
 

3. deň

Príchod na Slovensko v skorých ranných hodinách.


Termíny:

Cena: - €

Cena zahŕňa: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, poistenie insolventnosti CK, sprievodca zájazdu, DPH.

Cena nezahŕňa: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia 0 €/deň, obojsmerná miestenka v cene 0 € (možnosť výberu sedadla), vstupné do Tropical Island – kombinovaný vstup ( Tropický svet, sauna & Spa svet) 0 €/osoba, 0 €/ dieťa od 6 -14 rokov.

Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 40 platiacich osôb.

 
 

Napíšte nám