Romantická Verona a slávne Benátky

Verona, mesto kde si Romeo a Júlia sľúbili večnú lásku. Jedna z najznámejších povier tvrdí, že ak ak sa pobozkáte pod balkónom vo Verone, budete aj vy večne zaľúbení a šťastní. Chladnými vás  nenechajú ani nezabudnuteľné krásy Benátok, ktoré sú okrem iného aj rodiskom Giacoma Casanovu, najznámejšieho milovníka všetkých čias. 
 PROGRAM:

1. deň
Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách. Presun nočnou jazdou do Talianska.

2. deň
Ráno príchod do Verony, kde sa odohrával príbeh Rómea a Júlie, prehliadka mesta a najznámejších pamiatok so sprievodcom. Staré námestie Erbe s meštiackymi domami, rímsky amfiteáter, Mestský palác, radnica, dom Júlie, most cez rieku Adižu. Osobné voľno. Vo večerných hodinách ubytovanie. 

3. deň
Po raňajkách presun do Benátok s prehliadkou najvýznamnejších pamiatok (Nám. sv. Marca s katedrálou, Dóžov palác, most Rialto). Osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod z Benátok. 

4. deň
Príchod na Slovensko v doobedných hodinách. 

Termíny:

Cena: - € 

Cena zahŕňa: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, 1x ubytovanie s raňajkami, sprievodca CK, DPH, poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,80€/os./deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), príplatok za 1/1 izbu 30€/noc. Vstupy do kultúrnych pamiatok.

Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 40 platiacich účastníkov.

 
 

Napíšte nám