Paríž a Londýn

Kráľovský Londýn a romantický Paríž. Využite našu jedinečnú ponuku a spoznajte čaro týchto dvoch najnavštevovanejších miest na svete. Čaká na Vás história, moderná kultúra, nákupné centrá, ale najmä nezabudnuteľný zážitok.
PROGRAM:

1. deň
Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách.

2. deň

Príchod do Paríža v ranných hodinách. Pešia prehliadka historických pamiatok: katedrála Notre Dame, latinská štvrť, Pantheon, univerzita  La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Luxemburské záhrady, Centre Pompidou, kostol Sv. Eustacha, Forum des Halles, Place de Concorde, najznámejšia trieda Francúzska – Champs–Élysées, Eiffelova veža. Ubytovanie.

3. deň
Po raňajkách návšteva zámku Versailles a jeho záhrad. Moderná štvrť La Défense, Champ – Élysées, Eiffelova veža. Podvečer prehliadka Montmartre, námestie Pigalle a baziliky Sacre cœr. Večerný transfer do Londýna.

4. deň
Príchod do Londýna a pešia prehliadka Londýna: Parlament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square a National Gallery. Podvečer odchod do hotela blízko Londýna. Ubytovanie.

5. deň
Raňajky a prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, London Eye, Southwark a Bankside, Millenium Bridge, katedrála St. Paul. Možnosť návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud, Oxford Street, individuálne voľno. Ubytovanie a nocľah.

6. deň
Raňajky a prehliadka Buckinghamského paláca, Hyde Park, The Mall, Admirality Arch. Vo večerných hodinách odchod z Londýna.

7. deň 
Príchod na Slovensko v poobedňajších hodinách.

 

Termíny: 


Cena: - €
 

 
 

Napíšte nám