Paríž a Eurodisneyland

 

Najznámejší zábavný park nielen pre deti. Stretnite sa so ​všetkými postavičkami Walta Disneyho, zažite naháňačku ruinami archeologického mesta, prejdite sa s Petrom Panom či Pinocchiom rozprávkovou krajinou Fantasyland a absolvujte výlet do budúcnosti. Najlepší začiatok prázdnin aký si Vaše deti môžu priať. 

Paríž „mesto svetiel“ je považované za jedno z najromantickejších miest sveta. Hemingway nazval Paríž pohyblivým sviatkom, mestom chuti tak neodolateľnej, že hneď ako ju prehltnete, ponesiete si so sebou navždy spomienky na tento krásny zážitok.PROGRAM:

1. deň
Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska.

2. deň
Príchod do Paríža v ranných hodinách. Následne prehliadka centra mesta – ostrov Cité s katedrálou Notre Dame a Justičným Palácom, palác Conciergerie – väznica, v ktorej bola väznená aj krásna Mária Antoinete, kráľovská kaplnka Sainte –Chapelle, mestská radnica, most umenia (Pont des Arts) na ktorom si budete môcť upevniť aj  svoj "zámok lásky", múzeum Louvre, Palace Verdôme, záhrady Tullerie, námestie Svornosti.
Vo večerných hodinách príchod na hotel a ubytovanie. 

3. deň
Po raňajkách celodenná návšteva EURODISNEYLANDU a jeho atrakcií. Pojem rozprávka a fiktívny svet tu  nadobudne úplne iný rozmer. V uličkách tohto rozprávkového mesta stretnete Elzu, Snehulienku, Petra Pana i Pocahontas. Vyskúšate zábavné jazdy a navštívite niekoľko nezabudnuteľných atrakcií. Nedajú sa samozrejme opísať všetky, ktoré tu nájdete, no určite stoja za to najmä „Piráti z Karibiku“, „Pinocchiova cesta“ alebo „Let Petra Pana“. Jednoducho rozprávka.
Večer odchod z Francúzska nočnou jazdou späť na Slovensko.

4. deň
Pokračovanie v ceste cez Rakúsko s príchodom do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

Termíny: 

Cena: - €

Cena zahŕňa: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, 1x ubytovanie s raňajkami, prehliadky miest podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, poistenie insolventnosti CK.

Cena nezahŕňa: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cest. poistenia v cene 1,80€/deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla).

 

Orientačné vstupy do pamiatok:

1 –dňové vstupné do Eurodisneylandu: cca 51€/osoba, cca 45€/ dieťa od 3 do 11 rokov.

Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 40 platiacich účastníkov.

 
 

Napíšte nám