Národné parky a historické pamiatky Chorvátska

Národné parky a historické pamiatky Chorvátska

PROGRAM:

1. deň 
Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách. 

2. deň

Príchod do NP Plitvicke jazera v doobedňajších hodinách, individuálne voľno (fakultatívna prehliadka parku, turistika, prechádzka okolo jazera), pokračovanie v ceste popri pobreží do Vodíc. Ubytovanie, večera a  nocľah.
 

3. deň 

Raňajky a následné individuálne voľno (možnosť kúpania sa v mori), poobede prehliadka Vodíc a historických pamiatok. Večer  ochutnávka tradičnej chorvátskej gastronómie – domáce syry, pršut, olivy,…
Večera a nocľah. 

 

4. deň 

Po raňajkách prehliadka NP Krka. Pokračujeme do mesta Šibenik s prehliadkou katedrály Sv. Jakuba, hlavného námestia, proti tureckej pevnosti Sv. Michala a iné. Večer návrat do Vodíc. Večera a nocľah.
 

5. deň

Raňajky, výlet loďou do NP Kornati – kúpanie v slanom jazere Mir,  individuálne voľno, podvečer návrat do Vodic, večera a nocľah.
 

6. deň

Návšteva miest Trogir a Split. V Trogire navštívime katedrálu Sv. Vavrinca a Čipický palác. V Splite si prezrieme Diokleciánov palác, Zlatú bránu, Papaličov palác, Jupiterov chrám a veľa ďalších, podvečer návrat do Vodíc.
 

7. deň

NP Paklenica a NP Velebit s hlbokými kaňonmi - individuálne voľno, možnosť turistiky. Zadar - prechádzka historickým centrom  s umeleckými a sakrálnymi pamiatkami, mramorom dláždené námestie, kostol sv. Donáta a mnoho iných, návrat do Vodíc, odchod na Slovensko.
 

8. deň

Návrat na Slovensko v ranných hodinách.

Termíny: 

Cena: - €
 

Cena zahŕňa: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, 5x ubytovanie s polpenziou, sprievodca CK, pobytová taxa, DPH, poistenie insolventnosti CK.

Cena nezahŕňa: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 0 €/os./deň, vstupné do kultúrnych pamiatok, obojsmerná miestenka v cene 0€ (možnosť výberu sedadla), príplatok za 1/1 izbu 0 €/noc. 

 
 

Napíšte nám