Kráľovský Londýn, stredoeurópsky Brusel a historické Waterloo

Pozývame Vás na návštevu 8 miliónovej metropoly červených autobusov, módy, financií, divadla, histórie, ale aj najlepších parkov, či bezplatných galérií, výstav a múzeí. Po ceste do najdrahšieho mesta starého kontinentu sa zastavíme aj v neoficiálnom hlavnom meste Európy - v krajine čokolády v Bruseli.

PROGRAM:

1. deň
Odchod zo Slovenska v poobedných hodinách a následný tranzit cez Rakúsko, Nemecko a Holandsko do Belgicka.

2. deň
Dopoludnia prehliadka Bruselu - neoficiálne nazývaného hlavným mestom Európy, sídla NATO a niektorých inštitúcií a výborov Európskej únie, areál EXPO, Bruckpark so stavbou ATOMIA, Park Mini Europe – zmenšené modely najznámejších európskych stavieb, námestie Grande Place, radnica, symbol mesta – Manneken-Pis, kráľovská Hubertova pasáž.

V poobedných hodinách presun do mesta Waterloo, kde Napoleon prehral bitku a touto prehrou zaniklo jeho prvé francúzske cisárstvo. Nočný presun do Londýna a ubytovanie.

3. deň
Po raňajkách pešia prehliadka Londýna - Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square, National Gallery. Večer prechádzka známou štvrťou Soho, Piccadilly Circus a West End. Ubytovanie a nocľah.

4. deň
Raňajky a prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, London Eye, Southwark a Bankside, Millennium Bridge, katedrála St. Paul, Buckingham Palace. Možnosť návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud, nákupná ulica Oxford Street – individuálne voľno. Podvečer odchod z Londýna.

5. deň
Príchod na Slovensko v poobedných hodinách. 

 

Termíny:

Cena: - € 

Cena zahŕňa: dopravu moderným klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s raňajkami, poistenie insolventnosti CK,  DPH, sprievodca zajazdu CK.

Cena nezahŕňa: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,80€/deň, vstupné do kultúrnych pamiatok, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla). 

Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 40 platiacich.

 
 

Napíšte nám