SnowAZADland 2023

Zaži spolu s nami najlepšiu jarnú lyžovačku, na ktorú budeš ešte dlho spomínať! CK AZAD ti prináša lyžovačku akú si ešte nikdy nezažil. Čakajú na teba naši skvelí lyžiarski a snowbordoví inštruktori,  veľa snehu, priateľov a zábavy. 
 
Novorocne sialenstvo 2022
 
Termín: Cena: Doprava  
20.02.- 25.02.2023

224€ 244€

autobus   REZERVUJ  
20.02.- 25.02.2023 189€ 209€ individual   REZERVUJ  

Čo na teba čaká?
Nezabudnuteľná lyžovačka v známom lyžiarskom stredisku, ktoré je vhodné pre začiatočníkov i pokročilých, snowbordový výcvik, návšteva aquaparku, crazy adrenalínové jazdy, stavba snehových figurín, bláznivé snežné hry a FreeStyl-ové preteky na všetkom, na čom dokážeš jazdiť. Po večeroch sa ti o zábavu postará náš kreatívny animačný tím a možno príde aj Yeti. 
 

  • NOVINKA: RODINNÁ LYŽOVAČKA bez starostí

Pýtate sa čo to znamená? Tento rok okrem detí, radi privítame v našom jarnom tábore aj rodičov!
Chceli by ste ísť na lyžovačku celá rodina ale zároveň si užiť trochu času aj pre seba? S nami to ľahko vyriešite a užijete si lyžovačku bez starostí.
Na svahu sa Vám s radosťou o Vaše deti postarajú naši skúsení animátori a Vy si môžete užívať vlastný prgram či už na svahu alebo v krásnej okolitej prírode.
Po večeri máme pre deti prichystaný večerný program, na ktorom radi uvidíme aj rodičov.


Ubytovanie:
Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, bar, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 33 osôb.

Lyžujeme:
V srdci Liptova v Závažnej Porube – Opalisko,  na Dolinkách či v najväčšom a najznámejšom stredisku na Slovensku - SKI Jasná. Každý si príde na svoje. Nezabudnuteľným sa stane aj zážitok nočnej sánkovačky.

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, poistenie insolventnosti CK, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, lyžiarskych a snowborodových inštruktorov, odmeny do súťaží, DPH.

Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT, NR, TN, BB, ZV, PB, ZA, MT, RK, LM - 35€
Nástupné miesta platia pri minimálnom počte 8 účastníkov na jedno nástupné miesto.


SKI Opalisko: 10€/deň

Požičovňa lyžiarskeho výstroja/deň:
Lyžiarsky komplet....................od 9€
Snowbordový komplet ........... od 10€
Lyžiarska prilba........................... 3€

Ceny výletov:
AQUAPARK .............................................. 15€
večerná sánkovačka ................................. 25€

POZOR! V prípade individuálnej dopravy je potrebné uhradiť príplatok za dopravu k vlekom 20€!

 
 

Napíšte nám