SnowAzadland 18+

Zaži spolu s nami najlepšiu jarnú lyžovačku, na ktorú budeš ešte dlho spomínať! CK AZAD ti prináša lyžovačku akú si ešte nikdy nezažil. Čakajú na teba naši skvelí lyžiarski a snowbordoví inštruktori,  veľa snehu, priateľov a zábavy. 
 
 
Termín: Cena: Doprava  
27.02.-04.03.2022 220€ 240€ autobus   REZERVUJ  
27.02.-04.03.2022 185€ 205€ individual   REZERVUJ  

Čo na teba čaká?
Nezabudnuteľná lyžovačka v známom lyžiarskom stredisku, ktoré je vhodné pre začiatočníkov i pokročilých, snowbordový výcvik, návšteva aquaparku, crazy adrenalínové jazdy, stavba snehových figurín, bláznivé snežné hry a FreeStyl-ové preteky na všetkom, na čom dokážeš jazdiť. Po večeroch sa ti o zábavu postará náš kreatívny animačný tím a možno príde aj Yeti. 

VÝHODY ZIMNÉHO TÁBORA 18+

V prípade potreby je k dispozícií celodenná zdravotná starostlivosť. Možnosť pridať sa k večernému animačnému programu. V prípade akéhokoľvek problému je nonstop k dispozícií hlavný vedúci, ktorý ochotne situáciu pomôže vyriešiť.

UPOZORNENIE PRE RODIČOV: 
Tábor Novoročné šialenstvo 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.


Ubytovanie:
Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, bar, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 33 osôb.

Lyžujeme:
V srdci Liptova v Závažnej Porube – Opalisko,  na Dolinkách či v najväčšom a najznámejšom stredisku na Slovensku - SKI Jasná. Každý si príde na svoje. Nezabudnuteľným sa stane aj zážitok nočnej sánkovačky.

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, poistenie insolventnosti CK, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, lyžiarskych a snowborodových inštruktorov, odmeny do súťaží, DPH.

Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT, NR, TN, BB, ZV, PB, ZA, MT, RK, LM - 35€
Nástupné miesta platia pri minimálnom počte 8 účastníkov na jedno nástupné miesto.


SKI Opalisko: 10€/deň

Požičovňa lyžiarskeho výstroja/deň:
Lyžiarsky komplet....................od 8€
Snowbordový komplet ........... od 9€
Lyžiarska prilba........................... 3€

Ceny výletov:
AQUAPARK .............................................. 15€
večerná sánkovačka ................................. 25€

 
 

Napíšte nám