Novoročné šialenstvo 2023

Novorocne sialenstvo 2022
 
Preč s nudou! Neseď doma len tak sám. Vezmi kamošov a pridaj sa k nám. Novoročné šialenstvo na lyžiach a snowboarde práve začína.
 
Príď si užiť skvelú zábavu novoročného tábora, zasnežené svahy, kvalitné vleky a nádhernú prírodu Západných Tatier. Čakajú Ťa naši skúsení lyžiarski a snowboardoví inštruktori. Lyžujeme na Liptove v najväčšom a najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku v SKI Jasná, či v strediskách SKI Opalisko a Lopušná dolina. Kúpeme sa v Tatralandii, staviame snežné figuríny, hrajeme bláznivé snežné hry, máme snowfun karneval a nezabudnuteľné večerné programy.
 
Termín: Cena: Doprava  
02.01.-07.01.2023 224€ 244€ autobus   REZERVUJ  
02.01.-07.01.2023 189€ 209€ individual   REZERVUJ  

Čo na Vás čaká?
Skvelá lyžovačka pre začiatočníkov aj pokročilých, snowboardový výcvik, návšteva aquaparku Tatralandia, „crazy“ adrenalínové jazdy, či bláznivý kurz prežitia na horách.
Tak neváhaj a vykroč do nového roka vo veľkom štýle!

Ubytovanie:  www.chatatrinec.sk
Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, bar, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 33 osôb.

Lyžujeme:
V srdci Liptova v Závažnej Porube – Opalisko,  na Dolinkách či v najväčšom a najznámejšom stredisku na Slovensku - SKI Jasná. Každý si príde na svoje. Nezabudnuteľným sa stane aj zážitok nočnej sánkovačky.

Doplatkové služby:
Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT, NR, BB, KE, PO: 35€
Individuálna doprava – doplatok za dopravu k vlekom: 15€
*Nástupné miesta platia pri minimálnom počte 8 účastníkov na nástupné miesto.

SKI Opalisko: 10€/deň

Požičovňa lyžiarskeho výstroja:
Lyžiarsky komplet: od 9€/deň
Snowbord komplet: od 10€/deň
Lyžiarska prilba: od 4€/deň

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, lyžiarskych aj snowboardových inštruktorov, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, odmeny do súťaží, pohotovostné vozidlo, animačný tím, insolventnosť CK, DPH.

Ceny výletov:
Aquapark Tatralandia................................ 15€

POZOR! V prípade individuálnej dopravy je potrebné uhradiť príplatok za dopravu k vlekom 20€!
 
 

Napíšte nám