Novoročné šialenstvo 18+

Novoročné šialenstvo

Dokonalá lyžovačka s kamarátmi a bez rodičov pre 18+. Tábor, v ktorom si svoj program organizuješ sám.

Príď si užiť skvelú zábavu novoročného pobytu s kamarátmi, zasnežené svahy, kvalitné vleky a nádhernú prírodu Západných Tatier. Lyžujeme na Liptove v najväčšom a najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku v SKI Jasná, či v strediskách SKI Opalisko a Lopušná dolina. Kúpeme sa v Tatralandii, staviame snežné figuríny, hrajeme bláznivé snežné hry, máme nezabudnuteľné večerné programy.

Termín: Cena: Doprava  
02.01.-07.01.2022 204€ 224€ autobus   REZERVUJ  
02.01.-07.01.2022 169€ 189€ individual   REZERVUJ  


VÝHODY ZIMNÉHO TÁBORA 18+

V prípade potreby je k dispozícií celodenná zdravotná starostlivosť.Môžeš sa pridať k večernému animačnému programu. Hlavný vedúci, ktorý ochotne pomôže je aj tebe nonstop k dispozícií preto sa nemusíš báť žiadnych problémov

UPOZORNENIE PRE RODIČOV: 
Tábor Novoročné šialenstvo 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.

Ubytovanie:  www.chatatrinec.sk
Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, bar, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 33 osôb.

Lyžujeme:
V srdci Liptova v Závažnej Porube – Opalisko,  na Dolinkách či v najväčšom a najznámejšom stredisku na Slovensku - SKI Jasná. Každý si príde na svoje. Nezabudnuteľným sa stane aj zážitok nočnej sánkovačky.

Doplatkové služby:
Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT, NR, BB, KE, PO: 35€
Individuálna doprava – doplatok za dopravu k vlekom: 15€
*Nástupné miesta platia pri minimálnom počte 8 účastníkov na nástupné miesto.

SKI Opalisko: 10€/deň

Požičovňa lyžiarskeho výstroja:
Lyžiarsky komplet: od 8€/deň
Snowbord komplet: od 9€/deň
Lyžiarska prilba: od 3€/deň

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, lyžiarskych aj snowboardových inštruktorov, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, odmeny do súťaží, pohotovostné vozidlo, animačný tím, insolventnosť CK, DPH.

Ceny výletov:
Aquapark Tatralandia................................ 15€

POZOR! V prípade individuálnej dopravy je potrebné uhradiť príplatok za dopravu k vlekom 15€!

VZHĽADOM K SITUÁCIÍ NEVYŽADUJEME ZÁLOHU ZA TÁBOR. NAŠE AUTOBUSY SÚ PRAVIDELNE DEZINFIKOVÉ A PRI VSTUPE POSKYTUJEME DEZINFEKCIU NA RUKY

 
 
 
 

Napíšte nám