Taliansko - Rimini

Najznámejšie prímorské letovisko Talianska nazývané aj Slnečná riviéra je pripravené splniť sny každému. Objav krásu starých ako i nových priateľstiev pod lúčmi rozpáleného slnka, s vetrom vo vlasoch a nohami v piesku.
 

Termín: Cena: Doprava  
       
       


Ubytovanie:
Hotel Siréna*** ponúka ubytovanie v 2 až 4 lôžkových izbách. Prístelky sú možné formou váľandy alebo rozkladacieho lôžka. Každá izba má k dispozícii vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu, TV a balkón. V blízskosti sa nachádza piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora.

Poloha:
Obľúbený hotel Siréna*** je situovaný v severnej časti Rimini - Bellaria. Súkromná pláž je od hotela vzdialená do 400m od hotela. Nachádza sa tu recepcia, bar, reštaurácia. Hotel disponuje výťahom. Wifi pripojenie je k dispozícii na recepcii hotela a je poskytované klientom GRÁTIS. 
 
Strava: 
Je poskytovaná 3x denne v hotelovej reštaurácii. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, večeru je servírovaná a pozostáva z dvoch chodov. Pitný režim počas celého pobytu.

Výlet: 
Navštív lunapark a zábavný park v jednom. Mirabilandia je miesto kde sa môžeš vyblázniť na Ispeed horskej dráhe, spúšťať sa na toboganoch alebo si vychutnať voľný pád na jednom z kolotočov. Uži si leto na ktoré nikdy nezabudneš. Orientačná cena vstupného do Mirabilandie je 25€.
Nezabudnuteľným sa stane aj výlet do historického mesta San Marino, tretieho najmenšieho štátu Európy, ktoré je zároveň najstaršou existujúcou republikou. Orientačná cena výletu je 10€.

Taliansko- Rimini - detské tábory od CK AZAD

Cena zahŕňa: ubytovanie, plná penzia – 3xdenne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 

Nepovinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie 2,50€/deň.

Pobytová taxa:
od 14 rokov 14€/pobyt
 
Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€

*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2021 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO!

 
 

Napíšte nám