Španielsko - Lloret de Mar 18+

Splň si svoje tajné sny v najelegantnejšom letovisku divokého pobrežia, spoznaj pravý južanský temperament, zatancuj si flamengo priamo na ulici či zaži nočný život Lloret de Mar, ktorý právom nazývajú európske Las Vegas.  Lloret de Mar je miestom, ktoré sa jednoducho oplatí vidieť. Okrem kúpania a opaľovania sa môžeš tešiť aj na množstvo zábavy s kamarátmi, bohatý sprievodný program, návštevu Barcelony, diskotéky či vodné atrakcie. 

Termín: Cena: Doprava  
19.08.-30.08.2022 459€ 419€ autobus   REZERVUJ  


UPOZORNENIE PRE RODIČOV: 
Tábor Španielsko - Lloret de Mar 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.

Vidieť viac – zažiť viac! - (platí pri pobyte autobusovou dopravou zo Slovenska a späť.)
Cestou do Španielska navštívime aj dve známe francúzske letoviská (povinná 9 hodinová prestávka autobusu).

Po ceste do Španielska navštívime Monako a jeho legendárne Rock of Monaco, kde sa nachádzajú najstaršie budovy v meste, napríklad aj palác Grimaldiovcov. Prejdeme sa okolo známeho monackého kasína a zájdeme na zmrzlinu v  prístave – kde sídlia najkrajšie jachty sveta a okolo ktorého sa každoročne konajú známe preteky formule F1.
Po ceste zo Španielska navštívime Nice alebo „kráľovnú riviéry“ ako je toto mesto často označované. Čaká na teba Promenáda Anjelov v tvare palmy, ktorá lemuje pobrežie a kúpanie v mori. 

Ubytovanie
Hotel Samba*** ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, balkón, TV, väčšina izieb má aj klimatizáciu. V hoteli sa nachádza aj wi-fi pripojenie, bar, reštaurácia, veľká terasa a bazén.

Poloha
Hotel s nádherným výhľadom na more i hory je situovaný na malom kopci s vynikajúcou polohu, je vzdialený iba 300 m od centra mesta a asi 300 m od pláže. 

Strava: 
Medzinárodná kuchyňa s použítím lokálnych surovín, strava formou polpenzie a bohatých švédskych stolov, pitný režim.

Možnosť rozšírenia stavy na plnú penziu - doplatok 35€

Výlet:
Barcelona - nezabudnuteľný výlet do metropoly Katalánska. Uvidíš modernistický chrám Sagrada Familia, arénu corridy, pevnosť, prístav, gotickú štvrť s námestím, kde bol po návrate z Ameriky v r. 1493 privítaný K. Kolombus. Očarí ťa i vrch Montjuic, Španielske námestie, Národný palác a nočné predstavenie magických fontán. Prejdeš sa čarovnou Ramblou a navštiviš barcelonské podmorské Akvárium s podvodnými tunelmi, kde ponad teba budú plávať žraloky a raje. V prípade záujmu skupiny navštívime aj známy futbalový štadión Camp Nou klubu FC Barcelona. Orientačná cena výletu 15€ bez vstupov.

Španielsko - Lloret de Mar - detské tábory od CK AZAD

Cena zahŕňa:
ubytovanie, polpenzia, doprava, poistenie insolventnosti CK, DPH

Povinné príplatky: 
Pobytová taxa: 14€/pobyt

Nepovinné príplatky:
Komplex. cest. poistenie: 2,50€/deň

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:

TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.
 
 

Napíšte nám