Chorvátsko

Okrem prírodných krás však na teba čakajú najmä skvelé táborové programy, množstvo zábavných vodných atrakcií, noví priatelia a nezabudnuteľná diskotéka pod holým nebom. Makarská riviéra je destinácia presne pre teba! 

Termín: Cena: Doprava  
       
       
       
19.08.-28.08.2022 459€ 419€ autobus   REZERVUJ  

Ubytovanie:
Vilové ubytovanie ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Kvalitná miestna strava je zabezpečená v neďalekom penzióne.

Poloha: 
Ubytovanie sa nachádza vo vzdialenosti 150 metrov od kamienkovej pláže lemovanej borovicovým porastom, cca 3 min. cesty pešo. V blízkosti sa nachádzajú aj potraviny a rôzne  stánky so suvenírmi. Deti si na svoje prídu aj pri rôznych druhoch vodných športov, ktoré pláže ponúkajú.
 
Strava:
3x denne bohatá kvalitná chorvátska strava. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obed je formou jednotného menu, večera s polievkou, hlavným chodom aj dezertom/šalátom. Pitný režim počas celého pobytu.
 
Výlet: 
Určite si nenechajte újsť výlet do krásneho mesta Makarska, ktoré má prívlastok srdce Jadranu. Spoznáš mesto, ktoré kedysi poskytovalo ochranu a bezpečný prístav pirátom a obchodníkom. V prípade záujmu je možné absolovať aj plavbu Makarskim Jadronom (za doplatok).  Cena výletu je  cca 25€.

Chorvátsko - Tučepi - detské tábory od CK AZAD

Cena zahŕňa: 
ubytovanie, plná penzia – 3x denne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH.

Nepovinné príplatky: 
Komplexné cestovné poistenie:  2,50€/deň
 
Pobytová taxa:
od 12 -18 rokov: 6€/pobyt
od 18 rokov: 12€/pobyt

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:

TT, NR, PN, TN, PB, ZA, RK, PO, RV, RS, LC - 10€

ZH, ZV, PP, LM, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

Pri rezervácii do 30.03.2021 bez doplatku za nástupné miesto!
 
 

Napíšte nám