Bulharsko - Slnečné pobrežie

Ak si si doteraz myslel, že neexistuje raj na zemi, určite si ešte nebol v Nesebare a v jeho tesnej blízkosti, na legendami opradenom Slnečnom pobreží. Hovoríme o najväčšom a najobľúbenejšom letovisku v krajine. Hlavný pás hotelov sa tiahne niekoľko kilometrov popri slnečnej pláži v zálive medzi sídlami Nesebar a Sveti Vlas. 

Termín: Cena: Doprava  
25.07.-03.08.2021 339€ autobus  
01.08.-10.08.2021  339€ autobus  

 

Ubytovanie:
Hotelový komplex disponuje klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou.

Poloha a vybavenie:
Hotelové ubytovanie s dobrou polohou a výhodnou dostupnosťou k pieskovej pláži. Oceníš aj malé obchodíky so suvenírmi priamo pri hoteli a možnosť previezť sa miestnym vláči-kom na kolesách po okolí.

Strava: 
V reštaurácii sa podávajú tradičné bulharské jedlá a tiež si môžeš posedieť na svetlej terase s príjemným výhľadom. Strava je podávaná formou bufetových stolov, takže ak si aj veľký jedák, hladný neostaneš!


Výlet:
Obrovský aquapark priamo na Slnečnom pobreží s toboganmi a atrakciami, aké si ani len nevieš predstaviť. Nestačí? Nezabudnuteľným zážitkom sa stane aj návšteva starobylého Nesebaru, ktorého hradby a úzke uličky plné suvenírov dýchajú históriou. V novom Nesebare sa nachádza opäť veľký aquapark, ktorý statočne konkuruje tomu na Slnečnom pobreží. Do oboch aquaparkov sa poľahky dostanete, nakoľko celý deň po okolí premávajú autobusy, ktoré vás dopravia priamo na miesto konania! Orientačná cena aquaparkov je 18€.
Bulharsko - Kiten - detské tábory od CK AZAD

Cena zahŕňa:
ubytovanie, plná penzia – 4x denne strava - ALL INCLUSIVE LIGHT, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a
ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 

Povinné príplatky:
Pobytová taxa od 14 rokov: 14€/pobyt.

Nepovinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie: 2,50€/deň.

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2021 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO.
 
 

Napíšte nám