Bulharsko - Slnečné pobrežie 18+

Ak si si doteraz myslel, že neexistuje raj na zemi, určite si ešte nebol v Nesebare a v jeho tesnej blízkosti, na legendami opradenom Slnečnom pobreží. Hovoríme o najväčšom a najobľúbenejšom letovisku v krajine. Hlavný pás hotelov sa tiahne niekoľko kilometrov popri slnečnej pláži v zálive medzi sídlami Nesebar a Sveti Vlas. Príjemná teplota mora s pozvoľným vstupom zaručuje tú najúžasnejšiu zábavu.

Termín: Cena: Doprava  
25.07.-03.08.2021 349€ autobus  
01.08.-10.08.2021  349€ autobus
 


UPOZORNENIE PRE RODIČOV: 
Tábor 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.

Ubytovanie:
Hotelový komplex disponuje klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou.: Hotelový komplex disponuje klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou.

Poloha a vybavenie:
Hotelové ubytovanie s dobrou polohou a výhodnou dostupnosťou k pieskovej pláži. Oceníš aj malé obchodíky so suvenírmi priamo pri hoteli a mož-nosť previezť sa miestnym vláči-kom na kolesách po okolí.

Strava:
V reštaurácii sa podávajú tradičné bulharské jedlá a tiež si môžeš posedieť na svetlej terase s príjemným výhľadom. Strava je podávaná formou bufetových stolov, takže ak si aj veľký jedák, hladný neostaneš!

Výlet:
Obrovský aquapark priamo na Slnečnom pobreží s toboganmi a atrakciami, aké si ani len nevieš predstaviť. Nestačí? Nezabudnuteľným zážitkom sa stane aj návšteva starobylého Nesebaru, ktorého hradby a úzke uličky plné suvenírov dýchajú históriou. V novom Nesebare sa nachádza opäť veľký aquapark, ktorý statočne konkuruje tomu na Slnečnom pobreží. Do oboch aquaparkov sa poľahky dostanete, nakoľko celý deň po okolí premávajú autobusy, ktoré vás dopravia priamo miesto konania! Orientačná cena aquaparkov je 18€. 


Bulharsko - Kiten - detské tábory od CK AZAD

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, plná penzia – 4x denne strava - ALL INCLUSIVE - LIGHT, doprava luxusným autobusom, 
spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 

Povinné príplatky:
Pobytová taxa: 14€/pobyt

Nepovinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie: 2,50€/deň
 
Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.
PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2021 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO.
 
 

Napíšte nám