Výhody tábora s AZADOM


yes DBÁME NA KVALITU A NIE KVANTITU
Nakoľko nám záleži hlavne na kvalite tábora, rozhodli sme sa všetky turnusy organizovať v jednom zariadení počas celého leta a znížiť počet programov aby sme pre deti prichystali dokonalý zážitok z letných prázdnin.

yes NAJLEPŠIA TECHNIKA A OZVUČENIE
Všetky naše tábory sú vybavené kvalitnou audio, video, laserovou aj výpočtovou technikou, svetelnými a dymovými efektmi, kamerami, digitálnymi fotoaparátmi, projektorom, DVD.

yes NAJVÄČŠÍ ZÁBAVNÝ PARK
Viac ako 50 našich vlastných nafukovacích a adrenalínových atrakcií ako napr. lezecká stena, šmýkačky, nafukovacie hrady, trampolíny, ródeo býk, bahenná show, vodný futbal či motorové štvorkolky, ktoré zabezpečujeme pre každý náš tábor.
 

yes VLASTNÝ HUDOBNÝ FESTIVAL

Jedine s CK AZAD môžeš zažiť najväčší táborový festival, kde určite stretneš svoje obľúbené spevácke hviezdy. S CK AZAD máš možnosť spoznať sa s najznámejšími slovenskými hudobnými skupinami, finalistami SuperStar alebo osobami slovenského showbiznisu (návšteva hviezd ako napr. kúzelník Talostan, Martin Harich, Peter Cmorík, Roman Juraško, Vladimír Kobielsky, Kristína, ..). 

yes NAJKVALITNEJŠIE UBYTOVANIE
Naše táborové stredisko patrí k najkvalitnejším rekreačným zariadeniam na Slovenku. Všetci táborníci bývajú v novo zrekonštruovaných izbách s kompletným sociálnym príslušenstvom (WC, kúpeľňa). Samozrejmosťou je aj kvalitná strava a plnohodnotné prežitie tábora. Hotel je počas leta rezervovaný výlučne pre CK AZAD.


yes ZĽAVY PRE NAŠICH NAJVERNEJŠÍCH 
Náš verný klient, po absolvovaní troch táborov, automaticky získava 10€ zľavu z ľubovoľného domáceho alebo zahraničného pobytu CK AZAD. Zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami (napríklad zľava pre táborníka z minulého roku).


yes ENGLISH IS EASY
Ako jediná CK na Slovensku spolupracujeme s prestížnou jazykovou školou Canadian Bilingual Institute. Zábavná forma výučby angličtiny na našom tábore preto nebude žiadny boj, riadime sa heslom škola hrou.

yes VLASTNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
Naše vlastné luxusné autobusy značky Scania Irizar PB, garantujú nielen bezpečnú jazdu, ale i komfort cestujúcich. Sú vybavené klimatizáciou, bezpečnostnými pásmi, DVD, WC, chladničkou a minibarom.

yes DARČEK PRE KAŽDÉHO TÁBORNÍKA 
Ako už je v AZAD táboroch zvykom, aj tento rok na teba čaká AZADtričko úplne GRÁTIS. Naše pastelové tričká sa tešia veľkej obľube medzi táborníkmi a vďaka nemu aj ty zapadneš do rodiny menom AZAD. Navyše na tábore ťa čaká veľa súťaží o odmeny a iné vecné ceny, ktoré ti budú pripomínať skvelý tábor. Jednoducho povedané - v CK AZAD  si okrem zážitkov odnášaš domov aj pamiatkové predmety, aké nikde inde nenájdeš.

Bonusy pre každého táborníka zdarma

yes EŠTE VIAC ZÁBAVY
Deti majú počas tábora k dispozícií virtuálnu realitu, playstation 4, xbox, tanečné podložky, 2x profesionálne stage, dymové efekty a ešte mnoho ďalšieho.

yes FUN A EFEKTY

Počas tábora na vaše deti čaká barmanská show, rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disco, adrenalínové športy, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, rodeo býk, lezecká stena, letné kino a nezabudnuteľná adrenalínová COLOR RUN či profesionálna UV PÁRTY.