HVIEZDY HOLLYWOODU 2021

 • Túžili sa Vaše deti stať aspoň na chvíľu hviezdami v Hollywoode? Snívali o tom ako budú podpisovať svoje vlastné podpiskarty, predvedú svoj talent v talentovej show alebo sa prejdú po chodníku slávy? S nami v tábore sa im to môže splniť. Nie len cez deň, ale aj večer animátori z CK AZAD pripravili bohatý program pre všetkých táborníkov.
   
 • Čakať ich bude AZAD kvíz, Disco light show, I like to move it, move it, Street dance show alebo OTA (osobnosť tábora AZAD) a množstvo ďalších skvelých programov. Najväčšiu zábavu zažijú na AZAD feste, kde ich navštívi známa osobnosť, pukance a cukrová vata pôjde kopcom a tento skvelý zážitok ešte podčiarkne profesionálna technika a zábavný park, ktorým disponujeme.
   
 • Deti sa môžu tešiť aj na neuveriteľnú NOVINKU z leta 2020.
  Čaká ich neskutočný večer a párty v štylé THE GREAT GATSBY, kde si budú môcť vybrať z mnoho miešaných drinkov (nealkoholických) a zažiť párty, aká bola kedysi!
   
 • Okrem iného deti čaká celodený výlet do Banskej Bystrice spojený s prehliadkou mesta a návštevou plážového kúpaliska. Počas pobytu sa naši väčší táborníci môžu tešiť taktiež na návštevu neďalekej Tarzánie, kde pocítia adrenalín a pre menších sa otvoria brány Myšiačikovho detského parku.