Pýtate sa kde? Hotel Vesel už čaká na všetkých AZADtáborníkov

Hotel Vesel - Donovaly

Po kladných recenziách z leta 2020 a 2021 ako na ubytovanie tak aj na stravu, sme sa rozhodli aj v roku 2022 uskutočniť všetky naše letné turnusy v Hoteli Vesel na Donovaloch. Novozrekonštruovaný hotel a príjemné okolie ti zaručí nezabudnuteľný zážitok z letných prázdnin. Okrem toho dbáme na bezpečnosť detí a preto sa počas našich turnusov v hoteli nebudú zdržiavať žiadne iné osoby mimo detí a personálu.  

 

Zariadenie HOTEL VESEL je situované v prekrásnom horskom prostredí známeho a obľúbeného strediska Donovaly. Disponuje rozsiahlymi plochami, na ktorých sa budujú nové športoviská. Počas rokov 2018 až 2020 v zariadení prebehla rozsiahla a zásadná rekonštrukcia. Pre realizáciu nášho letného tábora budú k dispozícii kompletne renovované a novozrekonštruované izby s kompletne vynovenými sociálnymi zariadeniami. Zariadenie prešlo tiež kompletnou úpravou vonkajšej fasády. V celom objekte boli vymenené okná, strecha a rekonštruované balkóny a terasy.

Ubytovanie:
Hotel disponuje dvoj až štvorlôžkovými izbami a niekoľkými nadštandardnými apartmánmi s vlastnými sociálnymi zariadeniami. K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením.

 

Vybavenie hotela:
K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením. K úplnej spokojnosti a nezabudnuteľným zážitkom z letného tábora prispieva aj kvalitná a pestrá strava. Raňajky sú podávané formou bohatých švédskych stolov. Strava je poskytovaná 5x denne. Výhodou je tiež bezprostredná blízkosť rôznych atrakcií - Detské hlavné mestečko Donovalkovo, obľúbené Habakuky, Detský park Myšiačikov  svet a neďaleké aquaparky Bešeňová a Tatralandia.

 
 

Napíšte nám