VIP Teeen Stars

Ak si myslíš, že na tomto tábore sa budeš pretĺkať nudnými dňami čakaním na nočnú disco, tak si na omyle! Zažil si už niekedy deň naruby? Color Run, UV Disko či virtuálna realita?
Toto všetko a  mnoho iných neskutočných vecí zažiješ jedine na VIP Teen Stars. Nie nadarmo vravíme, že teenagerom patrí toto leto.

Správny
teenager robí všetko pre to, aby každý letný deň bol zároveň jednou veľkou párty. Ak si presne takýto, tešíme sa už na teba!
 
Termín: Cena: Doprava  
14.07. - 21.07.2022 274€ autobus   REZERVUJ  
15.08. - 22.08.2022 274€ 254 autobus   REZERVUJ  

 

Termín: Cena: Doprava  
14.07. - 22.07.2022 249€ individual   REZERVUJ  
15.08. - 22.08.2022 249€ 229 individual   REZERVUJ  


TOTO ŤA NEMINIE:

Cesta ku Šalagonovej hore, Treasure hunt, Color Run, Bahenné vojny, Do hory-do ľesa, Fun-vloging a Selfiemánia, Pomýlená Olympiáda, Naprieč Saharou, Ochoč si srnku, Tour de donovaly, Univerzita teen veku, Cesta hviezdnou oblohou, Black&White Party a množstvo ďalšieho programu pre crazy teenagerov.

NADUPANÝ PROGRAM:
UV video Disko, Milujem AZAD, Noc filmových hviezd, Dobre vedieť, či radšej nevedieť, Záhada zakázaného lesa, Shazam kvíz, Movie night, OTA - osobnaosť tábora AZAD. Na Teenage sa nudiť jednoducho nebudeš!

MASÍVNE EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, letecký dron, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a iné. 

FARBÁM NEUJDEŠ!
Zachytil si na nete čo je to COLOR RUN? Že nie? Jedinečný beh plný zábavných úloh a v konečnom dôsledku aj farebných bômb, ktorým jednoducho nemáš šancu uniknúť. Fantastické farebné fotky s tvojimi kamošmi následne určite získajú nejaké tie lajky na Instagrame či Facebooku. Poslednźch 5 rokov sa naši teenageri vybláznili počas jedinej UV diskotéky na Slovensku. Nie, to nie je obyčajná diskotéka podporená UV svetlom. Naša UV disko je bombová diskotéka pod holým nebom. Najväčšie šialenstvo vypukne, keď na celú skupinu tancujúcich teenagerov začnú z vodných pištolí pulzovať špeciálne zmývateľné farby. Pri UV osvetlení tejto bláznivej šou zrazu vidíš iba hmýriace sa farebné klbko ľudí. Čo ti budeme hovoriť - totálna divočina! Ak si na tábore zažil už všetko, tak TOTO rozhodne nie.

 

Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (raňajky formou bufetových stolov, večera výber z 2 jedál), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 15€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*

 
 

Napíšte nám