Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Londýn + Paríž (7 dní)

Zahraničné výlety
 

Kráľovský Londýn a romantický Paríž. Využite našu jedinečnú ponuku a spoznajte čaro 2 najnavštevovanejších miest vete. Čaká Vás história, kultúra, nákupné centrá ale najmä nezabudnuteľný zážitok.

Cena za 7 dní: 279€/žiak

1. deň:
Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách.

2. deň:
Príchod do Paríža v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta: katedrála Notre Dame, latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel. Ubytovanie vo večerných hodinách.

3. deň :
Po raňajkách návšteva zámku Versailles a jeho záhrad. Moderná štvrť La Défense s možnosťou nákupov v obchodnom centre. Prehliadka Champ – Elysées a výstup na Eiffelovu vežu. Večer prehliadka Montmartre, námestie Pigalle a baziliky Sacre Coeur. Večerný transfer do Londýna.

4. deň:
V ranných hodinách príchod do Londýna a pešia prehliadka mesta: Parliament, Big Ben, Westmister Abby, Whitehall, Trafalgar Square a Nationall Gallery. Podvečer odchod do hotela v blízkosti Londýna. Ubytovanie a nocľah.

5. deň:
Raňajky a prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, London Eye, Southwark a Bankside, Millennium Bridge, katedrála St. Paul. Možnosť návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud, nákupná ulica Oxford Street – indiviuálne voľno. Ubytovanie a nocľah.

6. deň:
Raňajky a prehliadka Buckinghamského paláca, Hyde Park, The Mall, Admirality Arch. Vo večerných hodinách odchod z Londýna.

7. deň:
Príchod na Slovensko v poobedňajších hodinách.
 
Cena zahŕňa: autobusovú dopravu luxusným klimatizovaným autobusom, 3x ubytovanie s raňajkami, skupinový bonus 45:3 GRÁTIS, poistenie insolventnosti CK
Možnosť doplatku: profesionálny sprievodca 18€/osoba

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Program a dĺžku výletu je možné upraviť podľa vlastných predstáv.
 
 

Napíšte nám