Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Berlín + Tropical Island (4 dni)

Navštívte najväčši tropický komplex v Európe a zažite prehliadku najznámejších pamiatok Berlína.
 
Cena za 4 dni - 99€/žiak
 
1.  deň
Vo večerných hodinách odchod zo SR po diaľnici E50 cez Čechy do Berlína.

2.  deň
Príchod do Berlína v ranných hodinách. Prehliadka Postupimu – letnej rezidencie pruských kráľov, Museum Pergamon a Židovské múzeum. Odfotíme sa pod Brandenburskou bránou, pozrieme si Potsdamer Platz s modernou architektúrou a zvyškami berlínskeho múru. Nasleduje osobné voľno s možnosťou nákupov na Kurfürstendamm. Vo večerných hodinách presun do Tropical Island. Ubytovanie v rezorte.

3. deň
Celodenný pobyt v Tropical Island. Vo večerných hodinách presun do Drážďan. Nocľah (resp. prenocovanie v Berlíne a ranný presun do Dráždan).

4. deň
Po raňajkách návšteva zrekonštruovanej katedrály Panny Márie (Frauenkirche), ktorá bola zničená pri kontroverznom bombardovaní Drážďan z 13. na 14. februára 1945 počas druhej svetovej vojny a návšteva barokového paláca Zwinger so slávnou galériou s dielami starých majstrov, medzi ktoré patrí aj Sixtínska Madona od Rafaela a tiež vzácna zbierka porcelánu z doby meissenskej manufaktúry. Osobné voľno. V podvečerných hodinách presun cez Čechy späť na Slovensko.
 
Cena zahŕňa: autobusovú dopravu luxusným klimatizovaným autobusom, 1x ubytovanie s raňajkami, skupinový bonus 45:3 GRÁTIS, poistenie insolventnosti CK
Možnosť doplatku: profesionálny sprievodca 12€/osoba
 
V prípade záujmu o danú ponuku nás neváhajte kontaktovať.
Program a dĺžku výletu je možné upraviť podľa vlastných predstáv.
 
 

Napíšte nám