Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

VÝHODNÉ BALÍKY PLNÉ ZÁŽITKOV

Tento školský rok sme si pre Vás pripravili novinku, ktorá tu ešte nebola.  Chcete deťom pripraviť školu v prírode kde zažijú množstvo zábavy a zážitkov? Štvorlístok je to správne riešenie. Čím viac zážitkov, tým výhodnejšia cena. Zábavné atrakcie, večerný program, disco s karaoke, výlet či autobusová doprava? Vyberte si kombináciu, ktorá Vám najviac vyhovuje a ušetrite ešte viac. Náš štvorlístok je zložený zo 4 trpaslíkov a je len na Vás, ktorého si vyberiete. Balíky je možné si doobjednať k programu AZAD BASIC a začínajú len od 10€/žiak.


SMAJLÍK:

Trpaslík Smajlík sa postará o zábavu na jedno poobedie kedy si deti naplno užijú nafukovacie aktrakcie. Večer sa deti môžu tešiť na pripravený program s karaoke a animačnými tancami. Nezabúdame ani na pedagógov a odmena pre pedagóga je vo výške 40€ pri prepočte 1/10 žiakov.

(zábavné atrakcie na jedno popoludnie, večerný program (shazam kvíz/Milujem Slovensko), disco s karaoke a animačné tance, odmena pre pedagógov pri prepočte 1/10 platiacich žiakov 40€/pedagóg)

 

Cena za balík je 10€/žiak

 

ŠŤASTÍK:

Keď si šťastný tlieskaj rukami, tak sa spieva v jednej známej piesni. S našim Šťastíkom na Vás čaká nie len zábavné popoludnie so zábavnými atrakciami a večerný program s diskotékou, animačnými tancami a karaoke ale i celodenný výlet do okolia podľa Vášho výberu. Nezabúdame ani na pedagógov a odmena pre pedagóga je vo výške 100€ alebo 150€ pri prepočte 1/10 žiakov.

  (zábavné atrakcie na jedno popoludnie, večerný program (shazam kvíz/Milujem Slovensko), disco s karaoke a animačné tance, výlet (vstupné 3€/žiak + doprava do 150km), odmena pre pedagógov pri prepočte 1/10 platiacich žiakov 100€ alebo 150€/pedagóg)

Cena balíka je 21€/žiak

 

JUPÍÍÍK:

Jupíííkom sa bude na školu v prírode tešiť každý žiak. Počas pobytu spoznáte neďaleké okolie zariadenia aj vďaka dvom výletom podľa Vášho výberu. Oddychové poobedie s nafukovacími atrakciami a večer s animačným programom a karaoke nesmú chýbať. Nezabúdame ani na pedagógov a odmena pre pedagóga je vo výške 100€ alebo 150€ pri prepočte 1/10 žiakov.

  (zábavné atrakcie na jedno popoludnie, večerný program (shazam kvíz/Milujem Slovensko), disco s karaoke a animačné tance, 2x výlet (vstupné 3€/žiak + doprava do 150km), odmena pre pedagógov pri prepočte 1/10 platiacich žiakov 100€ alebo 150€/pedagóg)

Cena balíka je 29€/žiak

 

MAXÍK:

Nechajte to na nás a Maxík zabezpečí všetko potrebné. Pripravíme pre Vás dva celodenné výlety do okolia podľa Vášho výberu. Deti sa zabavia počas večerného programu, po ktorom bude nasledovať diskotéka s karaoke a animačnými tancami. Vďaka našim zábavným atrakciám pripravíme deťom nezabudnuteľné popoludnie kedy sa do sýtosti vyskáču na skákacich hradoch. Postaráme sa o autobusovú dopravu z miesta Vašej školy do zariadenia a späť. Nezabúdame ani na pedagógov a odmena pre pedagóga je vo výške 100€ alebo 150€ pri prepočte 1/10 žiakov.

  (zábavné atrakcie na jedno popoludnie, večerný program (shazam kvíz/Milujem Slovensko), disco s karaoke a animačné tance, 2x výlet (vstupné 3€/žiak + doprava do 150km), autobusová doprava z miesta Vašej školy do zariadenia a späť, odmena pre pedagógov pri prepočte 1/10 platiacich žiakov 100€ alebo 150€/pedagóg)

Cena balíka je 48€*/žiak
*cena platná pri autobusovej doprave vo vzdialenosti do 150km od Vašej školy a min. 35 žiakov. Pri vzdialenosti do 250km je doplatok + 7€/žiak, nad 250km + 11€/žiak.

Šťastný štvorlístok

 
 

Napíšte nám