Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

U NÁS MÁTE VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU

Ak chcete pre žiakov pripraviť nezabudnuteľný lyžiarsky výcvik alebo školu v prírode, CK AZAD je ta správna voľba!
 U nás vybavíte a objednáte všetko potrebné.
 
Okrem overených ubytovacích kapacít Vám ponúkame možnosť doobjednania luxusnej autobusovej dopravy, profesionálneho zdravotníka, animačného programu a mnoho ďalšieho pre Váš vyšší komfort.
 
  • Luxusná autobusová doprava

Naša CK disponuje vlastnými 5timi luxusnými autobusmi značky SCANIA. Kapacita autobusov je od 49+1 až do 63+1 miest. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, klimatizáciu, kuchynkou, WC a televízormi na každej sedačke. Autobusovú dopravu ponúkame za veľmi výhodnú cenu už od 10€/žiak. Cena je závislá od počtu km a čím viac deti máte, tým je cena výhodnejšia.
V prípade doobjednania autobusovej dopravy na lyžiarsky výcvik, skibus GRÁTIS.

  • Zdravotník PLUS
V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť zdravotníka za 350€/5 dní.
Zabezpečíme Vám odborne spôsobilého zdravotníka – lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár s lekárničkou v cene.
Záujem o zdravotníka je potrebné do CK nahlásiť najneskôr mesiac pred nástupom na pobyt v opačnom prípade Vám zdravotníka nevieme garantovať.
 
  • Lyžiarsky výcvik či škola v prírode o deň naviac
Všetky naše ceny sú uvádzané štandardne na pobyty 5 dní/4 noci – pondelok - piatok. Zdá sa Vám to krátko? Máte možnosť predĺženia Vášho pobytu od nedele do piatku alebo od pondelka do soboty. Cena za deň naviac je v závislosti od zariadenia.
 
  • Výlet počas pobytu

Absolvujete lyžiarsky výcvik s našou CK a chceli by ste počas pobytu aj trošku zrekreovať? Ponúkame Vám výlet do aquaparku kde deti naberú nové sily na svah. Výlet je možné doobjednať už od 10€/žiak v závislosti od zariadenia a v cene je zahrnutý vstup a doprava na výlet.

Pri zakúpení školy v prírode Vám taktiež ponúkame možnosť výletu podľa vlastného výberu. Cena výletu je 12€/žiak a v cene je zahrnuté vstupné do 3€/žiak + doprava do 150km. 

  • Poistenie

Chceli by ste poistiť Vašich žiakov pred odchodom na pobyt? Aj túto možnosť viete vyriešiť u nás. Radi Vám vašich žiakov poistíme v spoločnosti UNION a tak nebudete mať starosti už naozaj s ničím.

  • Lyžiarski/snowboardoví inštruktori

Chystáte sa na lyžiarsky výcvik a potrebujete inštruktora na svah? Radi Vám ho zabezpečíme či už na lyže alebo snowboard. Jeden inštruktor môže mať v skupine maximálne 15 žiakov. Cena za inštruktora je 100€/1 deň, 340€/4 dni alebo 400€/5 dní.

  • Požičovňa lyžiarskej/snowboardovej výstroje
Lyžiarsky komplet – od 8€/deň
Snowboardový komplet – od 9€/deň
Lyžiarska prilba – od 3€/deň
Pri vybraných zariadeniach Vám vieme poskytnúť zvýhodnené  balíky lyžiarskej/snowboardej komplet výstroje len za 30€/4 dni 35€/5 dni.
V prípade záujmu možnosť poskytnutia zapožičania lyžiarskych paličiek.
 
  • Animačný tím
Vyškolený animačný tím, ktorý pripraví doobedný  a poobedný program pre Vaše deti  v škole v prírode. Animačný program sa uskutoční v časoch od 14:00-17:30 a od 19:30-21:00.
Službu je možné doobjednať ako program COMFORT len za 35€/žiak.
 
  • Šťastný štvorlístok
Chceli by ste vyskúšať niečo nové a zabezpečiť tak pre Vaše deti ešte viac zážitkov?
Prinášame Vám šťastný štvorlístok kde si môžete vybrať z ponuky 4 výhodných balíkov, ktoré začínajú na cene len 10€/žiak. Zábavné atrakcie, disco s karaoke, výlet, večerný program či autobusová doprava? Vyberte si balík, ktorý bude najviac vyhovovať Vašim deťom a naplno si vychutnávajte všetky jeho výhody.
 
 

Napíšte nám