Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

9 DÔVODOV PREČO PRÁVE S CK AZAD


1. Rýchlo a jednoducho

U nás vybavíte všetko rýchlo a jednoducho pod jednou strechou. Potrebujete autobusovú dopravu, inštruktorov alebo zdravotníka ? Pre nás to nie je problém, všetko Vám zabezpečíme a preto už nemusíte strácať čas hľadaním inde

 

2. Odmeny pre pedagógov BEZ PRÍPLATKU !

S našou CK získate odmeny bez príplatkov až do výšky 150€/pedagóg.

Pri objednaní akejkoľvek ŠVP obdržíte od nás odmenu vo výške 40€/pedagóg pri prepočte 1/10 platiacich žiakov. Chceli by ste ísť počas ŠVP aj s deťmi na výlet? Vaša odmena sa automaticky navýši na 150€/pedagóg*.
*platí pre vybrané zariadenia: Villa Zarra, Penzión Roháčan, Hotel Vesel, Penzión Donly, Hotel Podjavorník

 

3. Ubytovacie kapacity

Všetky ubytovacie kapacity máme overené a spĺňajú podmienky na dokonalý lyžiarsky výcvik či školu v prírode. Stačí si len vybrať a objednať.

 

4. Vlastná doprava za zvýhodnené ceny

Disponujeme vlastným vozovým parkom. Sme majiteľmi 5tich luxusných autobusov značky SCANIA. Poskytujeme autobusy s kapacitou 49+1 až 63+1. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, klimatizáciou, WC a, vlastné televízory na každom sedadle pre ešte komfortnejšiu cestu. Autobusy sú pravidelne dezinfikované parou a pri vstupe Vám je poskytnutá dezinfekcia na ruky.

 

5. Zľava za skorý nákup

Objednajte si lyžiarsky výcvik či školu v prírode ešte v roku 2021 a využite naše akciové ceny do 30.11.2021.

 

6. Prekvapenie

Každý žiak, ktorý sa s našou CK zúčastní lyžiarskeho výcviku alebo školy v prírode, získava zľavu 10€ z našich letných táborov organizovaných na Slovensku aj v zahraničí. Pri rezervácií tábora je nutné nahlásiť názov školy.

 

7. English is easy

Možnosť doobjednania výučbu angličtiny s profesionálnymi lektormi prestížnej jazykovej školy CBI (Canadian Bilingual Institute) počas Vašej školy v prírode.

 

8. Dotácie

U nás môžete pri objednaní lyžiarskeho výcviku alebo školy v prírode využiť štátnu dotáciu na žiaka. Dotácia na lyžiarsky výcvik je vo výške 150€/žiak a škola v prírode 100€/žiak/I. stupeň

 
 

Napíšte nám