Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Chorvátsko - Vodice

Na pobreží Jadranského mora sa nachádza aj malebné mestečko Vodice. Rozhodnite sa pre dané letovisko a vstúpte do jedného z najkrajších a najvyhľadávanejších stredísk, v ktorom nájdete ako oddych, tak aj zábavu. Počas dňa uvidíte rušné miesto plné života, vychutnáte si jedlo v typických prívetivých chorvátskych konobách a oddýchnete si na pekných upravených plážach.

Vodice boli pomenované podľa vodných prameňov, v podstate na tomto mieste vznikli vďaka početným studniam. Vďaka tomuto prírodnému fenoménu sa z Vodíc vyvážala pitná voda až do konca 19.storočia. Dodnes sú na hlavnom námestí zachované dve studne, ako pamiatka na tradície a zvyklosti. Vodice sú dnes turistická destinácia ponúkajúca všetko pre kvalitnú dovolenku. Potápačské centrá vám umožnia zážitok z krásy jadranského podmorského sveta a môžete si tak prezrieť vraky lodí, ktoré nedorazili do svojho cieľa. Vodice sú tiež východiskom pre množstvo výletov. Najznámejšie výlety loďou sú Národný park Krka, Národný park Kornaty, taktiež plavba na plachetnici pozdĺž polostrova Vodice. Autobusom môžete navštíviť mestá Split, Trogir či Dubrovník, ale tiež sú organizované výlety na Plitvické jazerá.

5 DNÍ - 189€/žiak
7 DNÍ - 189€/žiak
10 DNÍ - 239€/žiak

*pre pobyty od 06.06.2021 doplatok: 5€/žiak

Cena zahŕňa: autobusovú dopravu luxusným klimatizovaným autobusom, 3x/4x/7x ubytovanie s polpenzio, skupinový bonus 45:3 GRÁTIS, poistenie insolventnosti CK

 
 

Napíšte nám