Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Chorvátsko - Makarska riviéra

Spoznajte srdce Jadranu Makarsku a jej riviéru. Užite si priezračné more a pokochajte sa majestátnosťou štítov pohoria Biokovo.

Makarská riviéra je jednou z najpopulárnejších destinácií v Chorvátsku. Zahŕňa dedinky na úpätí pohoria Biokovo, vrátane Veliko Brdo, Puhariči, Kotišina a Makarska, odkiaľ pochádza aj názov Makarská riviéra. Je atraktívna pre svoju polohu a teplú klímu, kultúrne a historické bohatstvo a príležitosti pre zábavu a dobrodružstvo počas dovolenky. Makarská riviéra zaberá približne 60 kilometrov pobrežia medzi mestami Brela a Gradac. Turistickým centrom je mestečko Makarska, ktoré leží v zálive tvaru podkovy, pod pohorím Biokovo. Je známe promenádami s palmami, módnymi kaviarničkami, barmi a butikmi. Za obdiv stojí prístav a centrum mesta. Na hlavnom námestí sa nachádza františkánsky kláštor a trh s ovocím. V kláštore je vystavená pôsobivá kolekcia mušlí, vrátane obrých exemplárov. Toto Malakologické múzeum má jednu z najväčších zbierok ulít, lastúr a mušlí na svete. Vystavené sú tiež objavené fosílie z regiónu. Makarská riviéra má prevažne kamienkové pláže a pozdĺž pobrežia je celý reťazec letovísk a dovolenkových rezortov. Okrem samotného mestečka Makarska sú obľúbené aj Brela, Baška Voda, Tučepi, Podgora, Gradac a ďalšie.

5 DNÍ - 149€/žiak
7 DNÍ - 169€/žiak
10 DNÍ - 229€/žiak

*pre 10 dňové pobyty j cena platná do 30.03.2021

*pre pobyt od 06.06.2021 doplatok: 5€/žiak/noc

Cena zahŕňa: autobusovú dopravu luxusným klimatizovaným autobusom, 3x/4x/7x ubytovanie s polpenziou, skupinový bonus 45:3 GRÁTIS, poistenie insolventnosti CK

 
 

Napíšte nám