Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Pobyty pri mori

Horúce slnko, priezračné more a rušný večerný život sú prívlastky, ktoré môžeme dať talianskemu mestečku Rimini. Práve kvôli nim je také obľúbené po celom svete.

Najkrajší aj najslnečnejší ostrov Chorvátska je Hvar známy svojimi levanduľovými poliami, nedotknutou prírodou a jedinečnými plážami.

Asi niet krajšieho miesto vo Francúzsku ako Azúrové pobrežie so svetoznámymi letoviskami Nice a Saint Tropez. Sú tiež synonymom plia, luxusu a krásy.

Na pobreží Jadranského mora sa nachádza aj malebné mestečko Vodice. Rozhodnite sa pre dané letovisko a vstúpte do jedného z najkrajších a najvyhľadávanejších stredísk, v ktorom nájdete ako oddych, tak aj zábavu. Počas dňa uvidí

Špeciálna ponuka

Spoznajte srdce Jadranu Makarsku a jej riviéru. Užite si priezračné more a pokochajte sa majestátnosťou štítov pohoria Biokovo.

Navštívte spolu s nami miesta, kde sa na motíve slávneho románu Karla Maya nakrúcal film o odvážnom indiánskom náčelníkovi Winnetouovi. V národných parkoch Krka a Plitvické jazerá si môžete naplno vychutnať krásy Chorvátska

Čiernohorské pobrežie ponúka kilometre slnkom zaliatych pláži, čarovné mestá ako Nesebar a kvalitné služby. Samozrejmosťou je množstvo turistických atrakcií.

Costa Brava a jej slnečné piesočné pláže, ktoré nájdete aj v Lloret de Mar sú lákadlom pre mnohých. Bonusom tohto výletu je návšteva Monte Carla a Nice.

Spoznajte s nami kolísku európskej civilizácie Grécko, zamilujte si malebné mestečko Nea Anbchialos priamo v zálive s bohatou históriou, krásnymi plážami a množstvom zábavy.