Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Magriv***

Obľúbený zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel Magriv sa nachádza 150 m od mora a svojej súkromnej pláže. Je situovaný v blízkosti hlavnej promenády dlhej cca 20km s mnohými kaviarničkami, obchodmi a množstvom zabavných atrakcií pre návštevníkov tohto rušného prímorského letoviska. Verejná pláž je hosťom k dispozícii vo vzdialenosti približne 500 m od hotela.

 

UBYTOVANIE: 

Hotel disponuje recepciou, výťahom, barom, hotelovou reštauráciou, záhradou, slnečnou terasou, detským kútikom, nefajčiarskymi a rodinnými izbami, úschovňou batožiny, parkoviskom a súkromnou plážou. Verejné priestory hotela ponúkajú wi-fi zadarmo, hostia môžu využiť i požičovňu bicyklov.

Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 4 lôžkových izbách. Každá izba má k dispozícii vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu vybavenú sprchovým kútom, sušič vlasov,  telefón, trezor, TV, ventilátor. Izby majú výhľad do záhrady alebo na more, väčšina z nich má vlastný balkón (na vyžiadanie).

STRAVA: 
Formou polpenzie / plnej penzie v hotelovej reštaurácii – sladké a slané raňajky formou bufetových stolov, na večeru výber z dvoch menu, miešaný bufet, ovocie alebo dezert.

PLÁŽ:
Hotel sa nachádza asi 300 m od piesočnej pláže s množstvom atrakcií a možností športového vyžitia. Vyhľadávaná pláž Cacao sa nachádya 9 minút jazdy od hotela.

VYUŽITE NAŠE VÝHODNÉ DOVOLENKOVÉ BALÍKY: UBYTOVANIE + POLPENZIA + LUX DOPRAVA

Ohľadom cien na konkrétne termíny sa prosím informujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailom alebo telefonicky v našej pobočke!

 


DOPRAVA:
Naše luxusné klimatizované  autobusy ponúkajú nadštandartné vybavenie: výsuvné sedadlá do uličky, lietadlové skrinky,
dotykové obrazovky na zadnej strane sedadiel pre každého cestujúceho s možnosť výberu vlastného filmu, hudby, hier atd.
Samozrejmosťou je toaleta a kuchynka s ponukou teplých a studených nápojov.
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom!
Pri ponukách DOVOLENKOVÝ BALÍK - doprava už zahrnutá v cene!
Preferujete konkrétne miesto v autobuse? Dokúpte si obojsmernú miestenku iba za  7 €/os.
 

 

FOTOGALÉRIA:
 
 

Napíšte nám