Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Surfmar****

Tento krásny hotel sa nachádza na pláži Fenals, oblasť je pokojnejšou časťou, vzdialenou 1 km od rušného mesta Lloret de mar. Hotel sa pýši moderným zariadením, hostia zaiste ocenia vonkajší bazén s vírivkou, tenisové kurty, minigolf. 

Hotel má non-stop recepciu, ponúka možnosť zmenárne i požičovne áut. K hotelu patrí záhrada, detské ihrisko, bowlingová dráha a taktiež herňa so stolným tenisom. Hotelová reštaurácia sa môže pýšiť úchvatným výhľadom na more. V rámci hotela sú k dispozícii taktiež predajné automaty s nápojmi a občerstvením.

UBYTOVANIE: 
Ubytovanie je možné v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby sú klimatizované, majú SAT – TV, balkón. K dispozícii na izbách je trezor, písací stôl, súkromná kúpeľňa so sušičom vlasov.

STRAVA:
Bohatá polpenzia formou bufetových stolov. Hostia majú možnosť doplatenia plnej penzie alebo služby all inclusive. All inclusive zahŕňa: raňajky (7:30 - 10:00), obedy (12:30 - 15:00), večere (18:30 - 21.30h), v priebehu obeda a večere sú podávané nápoje (voda, víno, čapované pivo, rozlievané perlivé nápoje typu Pepci, 7UP, Fanta a pod.); bar salón (otvorený od 10:00 do 23:30); snack – bar salón – malé snacky podľa aktuálnej ponuky, zmrzlina (otvorený od 10:00 – 12:30, 15:00 – 18:30); bar pri bazéne – nealkoholické nápoje, čapované pivo (káva je k dispozícii iba v bare vo vnútri hotela); nápoje zahrnuté v cene: minerálna voda perlivá/neperlivá, nalievané perlivé nápoje (Pepsi, 7UP, Fanta,...), miestne čapované pivo, víno, čaje, káva zo stroja, mlieko, strojové džúsy, sangria, likéry, koktaily ( podľa dennej ponuky).
 
PLÁŽ:
Nádherná štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza približne 150 metrov od vily a ponúka širokú škálu vodných športov. Na pláži je možnosť prenajať si ležadlá a slnečníky za poplatok. Členité pobrežie oplýva mnohými zálivmi a prekrásnymi miestami.
 
 
VYUŽITE NAŠE VÝHODNÉ DOVOLENKOVÉ BALÍKY: UBYTOVANIE + POLPENZIA + LUX DOPRAVA
 
Ohľadom cien na konkrétne termíny sa prosím informujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailom alebo telefonicky v našej pobočke!
 
DOPRAVA:
Naše luxusné klimatizované  autobusy ponúkajú nadštandartné vybavenie: výsuvné sedadlá do uličky, lietadlové skrinky,
dotykové obrazovky na zadnej strane sedadiel pre každého cestujúceho s možnosť výberu vlastného filmu, hudby, hier atd.
Samozrejmosťou je toaleta a kuchynka s ponukou teplých a studených nápojov.
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom!
Pri ponukách DOVOLENKOVÝ BALÍK - doprava už zahrnutá v cene!
Preferujete konkrétne miesto v autobuse? Dokúpte si obojsmernú miestenku iba za  7 €/os.
 

ZAUJÍMAVOSTI:

Priamo v Lloret de Mar sa nachádza aquapark Water World s mnohými toboganmi a bazénmi. Asi 12km od Lloret je situovaný vodný park Marineland, v ktorom sa taktiež zabavíte na toboganoch a v bazénoch, no je tu aj možnosť vidieť úžasnú show s delfínmi a papagájmi.

FOTOGALÉRIA:

 
 

Napíšte nám