Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Samba***

Hotel s nádherným výhľadom na more i hory je situovaný na malom kopci v najobľúbenejšej turistickej destinácii Lloret de Mar. Daný hotel má vynikajúcu polohu. Je vzdialený iba 300 m od centra mesta a od pláže.
 
UBYTOVANIE: 
Disponuje 441 izbami s balkónom a čarovným výhľadom, wifi pripojením, barom, reštauráciou, herňou, priestrannou terasou, konferenčnou miestnosťou a bazénom. Izby sú dvojlôžkové s dvoma oddelenými posteľami alebo manželskou posteľou s možnosťou 1 alebo 2 prístelok. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, balkón, TV, väčšina izieb má klimatizáciu.

STRAVA:
Bohatá polpenzia formou bufetových stolov. Hostia majú možnosť doplatenia plnej penzie alebo služby all inclusive. All inclusive zahŕňa: raňajky (7:30 - 10:00), obedy (12:30 - 15:00), večere (18:30 - 21.30h), v priebehu obeda a večere sú podávané nápoje (voda, víno, čapované pivo, rozlievané perlivé nápoje typu Pepci, 7UP, Fanta a pod.); bar salón (otvorený od 10:00 do 23:30); snack – bar salón – malé snacky podľa aktuálnej ponuky, zmrzlina (otvorený od 10:00 – 12:30, 15:00 – 18:30); bar pri bazéne – nealkoholické nápoje, čapované pivo (káva je k dispozícii iba v bare vo vnútri hotela); nápoje zahrnuté v cene: minerálna voda perlivá/neperlivá, nalievané perlivé nápoje (Pepsi, 7UP, Fanta,...), miestne čapované pivo, víno, čaje, káva zo stroja, mlieko, strojové džúsy, sangria, likéry, koktaily ( podľa dennej ponuky).
 
ZAŽITE 3 v 1:
Tri úžasné svetoznáme mestá počas vašej dovolenky. Počas cesty do Španielska za zastavíme v svetoznámom letovisku MONTE CARLO, kde si pozrieme očarujúci pohľad na marínu najbohatších jácht a lodí. Prejdeme sa po nádhernej promenáde, prejdeme sa cestou svetoznámych pretekov formuly 1 - Veľká ceny Monaka, očarí nas návšteva najstaršieho celosvetovo známeho kasína Monte Carlo. Cestou späť zo Španielska navštívime katalánsku metropolu - BARCELONA, ktorá určite očarí každého návštevníka. Kto raz spozná túto krásnu katalánsku metropolu, bude sa chcieť určiet vrátiť ešte raz. Ďalším úžasným miestom počas cesty na Slovensko je mesto NICE. Francúzska riviéra, nekonečne dlhá promenáda, námestie anjelov...to sú len malé kúsky úžasného mesta Nice. Neváhajte a pridajte sa úžasnú cestu.
 
PLÁŽ:
Nádherná štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza približne 150 metrov od vily a ponúka širokú škálu vodných športov. Na pláži je možnosť prenajať si ležadlá a slnečníky za poplatok. Členité pobrežie oplýva mnohými zálivmi a prekrásnymi miestami.
 
 
VYUŽITE NAŠE VÝHODNÉ DOVOLENKOVÉ BALÍKY: UBYTOVANIE + POLPENZIA + LUX DOPRAVA
 
Ohľadom cien na konkrétne termíny sa prosím informujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailom alebo telefonicky v našej pobočke!
 
DOPRAVA:
Naše luxusné klimatizované  autobusy ponúkajú nadštandartné vybavenie: výsuvné sedadlá do uličky, lietadlové skrinky,
dotykové obrazovky na zadnej strane sedadiel pre každého cestujúceho s možnosť výberu vlastného filmu, hudby, hier atd.
Samozrejmosťou je toaleta a kuchynka s ponukou teplých a studených nápojov.
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom!
Pri ponukách DOVOLENKOVÝ BALÍK - doprava už zahrnutá v cene!
Preferujete konkrétne miesto v autobuse? Dokúpte si obojsmernú miestenku iba za  7 €/os.
 

ZAUJÍMAVOSTI:

Priamo v Lloret de Mar sa nachádza aquapark Water World s mnohými toboganmi a bazénmi. Asi 12km od Lloret je situovaný vodný park Marineland, v ktorom sa taktiež zabavíte na toboganoch a v bazénoch, no je tu aj možnosť vidieť úžasnú show s delfínmi a papagájmi.

FOTOGALÉRIA:

 
 

Napíšte nám