Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Penzión Pltník a chalúpky Pieniny

Sídlo penziónu, Červený Kláštor, je strediskom cestovného ruchu s medzinárodným významom a turistickou perlou Zamaguria oplývajúcou nielen darmi zachovalej prírody, ale aj bohatými historickými a kultúrnymi tradíciami. Najväčšou atrakciou celého regiónu je splav na tradičných drevených pltiach prielomom rieky Dunajec, ktorý uspokojí aj najnáročnejších turistov. Penzión Pltník  je situovaný v prekrásnom prostredí vstupnej brány do Pieninského národného parku. Leží na brehu rieky Dunajec s čarovným výhľadom na dominantu Pienin – vrch "Tri Koruny", priamo v centrálnom nástupisku na plte.

Ubytovanie:

Penzión má ako jediný v Zamagurí kapacitu 50 miest v dvojlôžkových izbách. K dispozícii je 17 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 4 rodinné izby, každá s dvoma oddelenými dvojlôžkovými izbami prepojenými predsieňou a s kúpeľňou. ( s prístelkami až 65 miest ). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, TV/ SAT, rádiom, telefónom.

Penzión ponúka svojim klientom služby : wellness ( fínska sauna, infra sauna, hydromasážna vaňa, klasické masáže), vlastnú pláž s prístupom do wellness a k rieke. Nájdete tu ležadlá, detský kútik a oddychový kútik ( stolný tenis, biliard, stolový futbal). V areáli penziónu sa nachádza multifunkčné športové ihrisko, detské ihrisko, kondičná dráha a paintball. V požičovni športových potrieb nájdete rafty, bicykle, lyže, lopty a iné športové pomôcky.
 
Chalúpky Pieniny - drevenice môžete navštíviť ako rodinka s deťmi, menšia skupinka či individuálne. Každá z nich ma svoje zázemie t.j. parkovanie zdarma a prístrešok s možnosťou grilovania, varenia gulášu či posedenia. Napriek tomu, že tvoria samostatný celok, každý návštevník má zabezpečené súkromie, kto však bude chcieť môže využívať kompletné služby susediaceho areálu Penziónu Pltník, t.j. gastronomické, športové, relaxačno – oddychové, informačné a podobne. Významnou výhodou je na jednej strane požadované súkromie a na druhej strane možnosť využívať všetky služby potrebné k aktívnej dovolenke. Ako bonus je aj fakt, že sa tu nachádza aj centrálne nástupisko na plte.

Každá drevenica je  kompletne vybavená a vkusne zariadená. Na prízemí je spoločenská miestnosť, kuchyňa, dvojlôžková izba a sociálne zariadenie (wc + sprcha). V podkroví sú dve trojlôžkové izby a sociálne zariadenie (wc + sprcha). Celková kapacita je osem lôžok. Súčasťou každej drevenice je bezplatné parkovisko a prístrešok s možnosťou grilovania. Dostupnosť k dreveniciam je veľmi dobrá.
 
Stravovanie:
Pre zákazníkov penziónu je k dispozícii štýlová reštaurácia s kapacitou 60 miest, zimná záhrada s kapacitou 40 miest, koliba vo Furmanskom dvore v prekrásnom prostredí priamo na brehu Dunajca, s krbom a možnosťou grilovania, pečenia alebo údenia s kapacitou 80 miest, koliba s rýchlym občerstvením s kapacitou 70 miest a možnosť opekania vlastných jedál na ohniskách v priľahlom kempe.
Raňajky, obedy a večere sú pre individuálnych klientov podávané formou výberu z jedálneho lístka. Pre skupiny, po vzájomnej dohode, umožňujeme raňajky formou bufetových stolov. Obedy a večere sa môžu zrealizovať formou jednotného menu resp. podľa špeciálnej ponuky na skupinové obedy a pikniky s muzikou.

Wellness:
Klienti penzióna môžu využiť aj wellness, ktoré disponuje fínskou saunou, infra saunou, jacuzzi, masážami, detským bazénom, aromaterapiou a relaxačnou zónou.
 
Pobyty pre individuálnu klientelu:
V cene je zahrnuté: -ubytovanie, raňajky formou bufetových stolov, možnosť polpenzie *, parkovisko, WI-FI free
 
Penzión Pltník
izba/noc
Hlavná sezóna:
16.07.-20.08.
Sezóna:
27.04.-15.07.; 26.08.-01.10. 
Mimosezóna:
02.10.-23.12.
Dvojlôžková izba – 2 os 54 € 48 € 42 €
Rodinná izba  - 2 dosp + 2deti do 13 r. 94 € 84 € 76 €

* V prípade polpenzie platí 10% zľava pri výbere z jedálneho lístka

Doplatky:
Prístelok / dospelá osoba / noc 27,00 € (hlavná sezóna)21,00 € (sezóna)20,00 € (mimosezóna)
Prístelok / dieťa 5 – 13 r. / noc 17,00 € (hlavná sezóna)16,00 € (sezóna) 15,00 € (mimosezóna)

Zľavy z ceny ubytovania:
- 5% (4 – 6 nocí) , - 10% (7 a viac)
- 30% Aqua city Porad
- 20% - multifunkčné ihrisko
- 10% - rafty, bicykle

Zľavy doplnkových služieb :
 - 20% plavba loďou po Niedzeckej priehrade
 -20% - vstup do wellness
- 20% - splav na pltiach

Chalúpky Pieniny – 3 – dňový pobyt
 
Počet osôb Konečná cena na noc Priemer - 1 os/noc
Do 6 osôb 100 € 16,60 €

Pre viac informácií ohľadom cien v Chalúpkach Pieniny, iných doplatkov a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
 
 
 

Napíšte nám