Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Hubert****

Svojou polohou pri čarovnom jazierku s labuťami a MINIZOO umožňuje hosťom vychutnať si čaro prírodnej scenérie s neopakovateľným zážitkom. Nachádzajúca sa v krásnej podtatranskej prírode, v obci Gerlachov s ponukou množstva aktivít v okolí má ideálne podmienky na strávenie príjemného pobytu.

UBYTOVANIE:
Izba Standard - dvojlôžková izba s možnosťou oddelených lôžok a 1-2 prísteliek. Izba má vaňu, samostatné WC, šatník, minibar, TV a internet, telefón, fén, trezor, balkón s výhľadom do prírody. 4 izby sú bez balkóna.
 
Apartmán -  dvojlôžková izba s možnosťou oddelených lôžok a 1-2 prísteliek formou rozkladacieho gauča. Apartmán má kúpeľňu s vaňou, samostatné WC, šatník, minibar, TV a internet, telefón, fén, trezor, balkón s výhľadom do prírody. 4 izby sú bez balkóna.

STRAVA:
V hoteli Hubert **** sa varí výhradne z čerstvých a kvalitných surovín od stálych lokálnych dodávateľ. Ochutnáte tradičnú kuchyňu s gurmánskymi špecialitami, ale i pestré, nápadité jedlá zdravej výživy. Raňajky a večere sú podávané formou bufetových stolov. V prípade obsadenosti hotela menej ako 20 hosťami je večera podávaná formou 4 chodového menu.

WELLNESS:
Hotel Hubert**** ponúka široké spektrum relaxácie vo vlastnom wellness centre: bazény, sauny, masáže, zábaly, kúpele, manikúra a predikúra, kozmetika. Doprajte si potešenie a vyberte z ponuky služieb. Ubytovaní hostia majú neobmedzený prístup do wellness centra zdrama počas celého pobytu.
 
Vybavenie wellness centra:
  • vnútorný bazén 10,5mx7m
  • vonkajší bazén
  • vírivka
  • 3 sauny: solná, parná, biosauna, bylinková parná
  • tepidárium
  • zázračná sprcha
  • iglú kútik
  • neoqi vaňa
  • masáže

POBYTY:

 
Typ ubytovania Zimná dovolenka/ Zimné víkendy
Hotel HUBERT **** (nedeľa - štvrtok) 260 € / 2 os / 2 noci
Hotel HUBERT **** (štvrtok - nedeľa) 320 € / 2 os / 2 noci
Vila Horec*** (nedeľa - štvrtok) 188 € / 2 os / 2 noci
Vila Horec*** (štvrtok - nedeľa)  230 € / 2 os / 2 noci

Uvedené pobyty platia od 25.1. - do 31.3.2021.


Doplatky:
apartmán                   50 € / noc
každá ďašia noc        65 € /os/noc (pri pobyte od nedele do štvrtka v hoteli Hubert), 80 €/os/noc (pri pobyte od                                         štvrtka do nedele v hoteli Hubert), 50 €/os/noc (pri pobyte vo vile Horec)                   
príplatok za zviera     10 € / noc

Zľavy pre deti:
7 – 14,99 rokov         70 € / 2 noci s polpenziou
nad 14,99 rokov       ako dospelý

V cene nie je započítaná pobytová taxa 0,50 €/osoba/noc. Hradí sa pri nástupe na recepcii hotela.
 

Pre viac informácií ohľadom cien, doplatkov a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
 
 

Napíšte nám