Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Grand hotel Permon****

Grand hotel Permon****, jeden z najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, je jediný hotel na svete, ktorý je zasadený do panenskej prírody národného parku. Hotel zároveň ponúka luxusné pohodlie 21. storočia v 137 pohodlne zariadených izbách a apartmánoch v kategóriách superior, deluxe a premium. 

UBYTOVANIE:
K dispozícii pre klientov je 137  - jednolôžkových, dvojlôžkových a rodinných izieb a 12 priestranných apartmánov (s dvomi pevnými ložkami a prístelkami).Všetky izby s kúpelňou, WC, TV/LCD, rádiom, telefónom, trezorom a minibarom s chladničkou Vám zabezpečia nerušený pobyt a komfort. Z izieb Superior sa budete pozerať na Nízke Tatry, izby Superior Kriváň a Deluxe Kriváň sú s výhľadom na Kriváň. V izbách Premium si vychutnáte atraktívny dizajn v prírodnom štýle (drevo, koža, kameň), typ Premium Kriváň ponúka výhľad na majestátny tatranský štít. 

STRAVA:
Hotelová reštaurácia s výhľadom na Vysoké i Nízke Tatry prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít a určite poteší aj vyznávačov zdravého životného štýlu. Raňajky, denné obedové menu a večere sú podávané v miestnej reštaurácii formou bohatého bufetu.

WELLNESS:
Rozsiahle wellness Permon ´s paradise, ktoré je súčasťou hotela tvorí 5 častí: Sauna paradise (má viac ako 30 atrakcií), Aqua paradise (vodný raj s rozlohou 946 m2), Kids' paradise (oddelený detský wellness), Spa paradise (ponúka masáže, perličkové kúpele a zábaly) a Beauty paradise (kozmetické procedúry svetovej značky Sothys Paris). 

POBYTY:

PERMON ALL INCLUSIVE (min 3 dni) zahŕňa ubytovanie na 3 dni/2 noci s raňajkami, daň z ubytovania · obedy (denné menu) a večere formou bufetu (2x) nápoje počas raňajok (káva, čaj, kakao, džúsy), k obedu a večeri (káva, džúsy, 1,5 dcl biele/červené víno alebo 3 dcl pivo) podľa dennej ponuky reštaurácie · služby grátis: ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise (počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.), detský kútik (spravidla v čase 15:00 – 21:00 hod.), parkovanie, rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch, spravidla cez víkendy a prázdniny). 

od 220 €/os/pobyt

Cena pobytu:
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Superior/Deluxe 220 €/os/pobyt
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Premium 240 €/os/pobyt
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: apartmán 253 €/os/pobyt

Doplatky za ďalšiu noc:
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Superior/Deluxe 106 €/os
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Premium 116 € /os
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: apartmán 122,50 €/os
Pri obsadení izby len jednou plne platiacou osobou (aj pri 1-lôžkovej izbe s možnosťou prístelky) je účtovaný doplatok 20 EUR/izba/noc


Pre viac informácií ohľadom cien, doplatkov a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
 
 

Napíšte nám