Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Večerný animačný program

Okrem zábavy na svahu sme pre Vás pripravili zaujímavý večerný animačný program, ktorý ocenia malí aj veľkí. Každý deň sa môžete tešiť na iné prekvapenie. Nahliadnite do našej ponuky.

 

PONDELOK: „Hello party“ – spoznajte všetkých účastníkov pobytu na zoznamovacej party s bohatým programom.
UTOROK: Snežná zábavná olympiáda – športové súťaže pod holým nebom, ktoré Vašim deťom prinesú nezabudnuteľný zážitok a možno aj nejakú cenu.
STREDA: Dajte hlavy dokopy a ukážte vedomosti Vášho tímu -  podvečer potrénujete spolu svoje závity v interaktívnom AZAD kvíze
ŠTVRTOK: Večer na sánkach – Vy a Vaše deti si do sýtosti užijú svah na večernej sánkovačke,aj malí aj veľkí sa môžu zapojiť do súťaže o najdlhší šmyk na sánkach. Na čom sa sánkovali staré mamy zistíte na „retro sánkovačke“.
PIATOK:  Zábavy nikdy nie je dosťaj deti aj rodičia si budú môcť vyskúšať „svojich 5 minút slávy“ v našej karaoke show. Tí, čo nebudú mať toľko odvahy, si zatancujú na diskotéke alebo sa môžu zapojiť do hudobného Shazam kvízu.
SOBOTA: Spoznajme Oravu –minulosť tohto kraja nám priblíži zážitkovo- edukačná prehliadka skanzenu oravskej dediny s pútavým výkladom (prehliadka s lampášmi). Po návrate Vás bude čakať diskotéka s karaoke show a obľúbená súťaž Milujem Slovensko.
NEDEĽA: voľný program, odubytovanie sa

 
 

Napíšte nám