Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Šport hotel*** Donovaly

Šport Hotel*** Donovaly je najstarší hotel v okolí chránený od ruchu parkoviska a centra obce Donovaly. Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Hostia si dnes môžu užiť nové priestory reštaurácie, lobby baru, kaviarne, krásny nový wellness so saunovým svetom, bazénmi, fitness centrom a masážami. Nové izby zaručia komfort rodinám s deťmi, párom, priateľom ako aj kongresovým hosťom.

UBYTOVANIE:
Kompletne zrekonštruované moderné a priestorovo veľkoryso riešené izby Šport Hotela*** Donovaly sú ideálnym ubytovaním nielen pre mladé rodiny s deťmi, ale aj pre zamilované páry, skupiny priateľov, či obchodných partnerov. Hostia si môžu vybrať z ponuky jednolôžkových a dvojlôžkových izieb standard, dvojlôžkových izieb superior, family suite pre 4 členné rodiny a apartmánov.
Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC, denne dopĺňaným mini barom, telefónom, televíziou so satelitom a Wi-Fi pripojením. Zariadenie hotela je v dokonalej harmónii s horským prostredím a uspokojí požiadavky aj náročného hosťa.

STRAVA:
V 2 hotelových reštauráciách s kapacitou do 120 osôb si klienti môžu pochutiť na tradičných slovenských jedlách s moderným nádychom. Samozrejmosťou sú aj jedlá pre vegetariánov, hostí s rôznymi potravinovými alergiami či intoleranciami a v neposlednom rade aj detské menu. Hotel ponúka možnosť posedieť si pri dobrej kávičke v útulnom lobby bare a kaviarni, alebo vychutnať si kvalitný koňak s cigarou vo fajčiarskom salóniku. 

WELLNESS:
Hostia si môžu užívať krásny nový saunový svet so štyrmi veľkými saunami (fínska, infra, parná, soľná) spolu s ľadovým bazénom na schladenie a relaxačnou oddychovou miestnosťou. Súčasťou wellness je aj súkromný priestor s vírivou vaňou, profesionálne fitness centrum, veľký a malý bazén s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. V ponuke je aj množstvo masáží. 

LYŽIARSKE STREDISKO:
Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding. Lyžiarske trate v nadmorskej výške 900 - 1361 m s celkovou dĺžkou 11 km sú technicky zasnežované a vždy perfektne upravené pre lyžiarov všetkých vekových kategórií, to je Park Snow Donovaly. Určite nevynechajte príležitosť na vzrušujúcu nočnú lyžovačku, alebo pohľad na Donovaly z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Ak vás láka freeride, freestyle s množstvom railov, jumpov a prekážok, máme pre vás snowboardový park. Alebo sa môžete korčuľovať, sánkovať, vyskúšať si jazdu v psích či konských záprahoch alebo jazdiť na lyžiach na trenažéri.

POBYTY:

ZIMNÉ POBYTY (02.01.-31.03.2021)
 

  2 noci 3 noci 4 noci 5 nocí
Dospelá osoba 150 € 219 € 284 € 345 €
Dieťa od 13 - 15 r. 112,50 € 164,25 € 213 € 258,75 €
Dieťa od 5 - 12,99 r. 75 € 109,50 € 142 € 172,50 €

Ceny zahŕňajú:
  • ubytovanie v dvojlôžkových izbách štandard, superior, family suit pre 1 osobu
  • polpenziu pre 1 osobu
  • neobmedzený vstup do wellness, sáun a fitness
  • Park snow kartu plnú zliav
  • lyžiareň
  • 10 % zľavu na všetky masáže a Pure Fiji rituály, 15 % zľavu na požičovňu v Dami sport, zľavu 10 % na lyžiarsku školu v Dami sport.

Uvedené ceny platia pri obsadení izby 2 osobami.

 
Povinné príplatky: miestna daň 1 €/os/noc.
 
Dieťa vo veku 0- 4 r. bez nároku na lôžko ZDARMA!

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, predĺženia pobytu a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
 
 
 

Napíšte nám