Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Penzión Zora Family

Ak hľadáte miesto, kam ísť s rodinou a láka vás dovolenka v Tatrách, tak Penzión Zora Family Tatranská Lomnica je pre vás ideálnou voľbou. Vďaka svojej polohe je v lete dobrým východiskom na turistiku. A v zime môžete zlyžovať z Lomnického sedla priamo až ku vchodu do penziónu. 

 

UBYTOVANIE:
V Penzióne Zora si môžete vybrať z nasledovných možností ubytovania. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, TV a internetovým pripojením.

Dvojlôžková izba Standard je vybavená buď manželskou posteľou alebo dvoma samostanými lôžkami. V kúpeľni je sprchovací kút.
Dvojlôžková izba Comfort ponúka ubytovanie pre tri osoby (jedna na prístelke). Hostia majú k dispozícii kúpeľňu so sprchovacím kútom a balkón.
Apartmán pre 5 os má manželskú posteľ a 3 samostatné lôžka. Je výnimočná svojou terasou s krásnym výhľadom. Apartmán pre 4 os. V kúpeľni je vaňa a apartmán má nádherný výhľad na Lomnický štít.
Rodinná izba pre 4 os ponúka komfortné a priestranné ubytovanie pre rodinu v podkroví penziónu. Samozrejmosťou je aj možnosť detskej postieľky.
 
STRAVA:
Reštaurácia s barom je otvorená denne a ubytovaným hosťom ponúka možnosť stravovania formou polpenzie. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Večera je trojchodová s výberom z troch hlavných jedál. Obed je servírovaný formou à la carte.


LYŽIARSKE STREDISKO:
Priamo pri penzióne končí najdlhšia zjazdovka na Slovensku - z Lomnického sedla, ktorá má takmer 6km. Nájdete tu 13 zjazdoviek rôznej náročnosti, 4 sedačkové a 3 kabínkové lanovky. Milovníci bežkovania si prídu na svoje na niekoľkých upravených tratiach napr. zo Štrbského plesa na Podbanské či hrebeňom Spišskej Magury ponad Ždiar. Z Hrebienka do Starého Smokovca vedie 2,5km dlhá cesta, ktorá sa v zime mení na sánkarskú dráhu s množstvom zákrut a prevýšením takmer 300 metrov.

CENNÍK:

Dvojlôžková izba Standard   58 € / noc
Dvojlôžková izba Comfort   62 € / noc
Apartmán pre 5 os 150 € / noc
Apartmán pre 4 os 125 € / noc
Rodinná izba pre 4 os 100 € / noc

 

 

 

 

Povinné príplatky: miestna daň – 1,50 €/os/noc

Doplatky:
Raňajky – 8 €/dosp.os/noc, večera – 12 €/dosp.os/noc
Raňajky a večere pre deti -50 %.
Prístelka pre dosp. os – 26 €/noc
Prístelka pre dieťa do 12 r. – 14,50 €/noc
Postieľka pre dieťa – 5 €/noc
 

 
 

Napíšte nám