Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Panorama****

Hotel Panorama**** je moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m n.m., v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Svojou polohou poskytuje nádherný výhľad na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier.
 
UBYTOVANIE:
Dvojlôžková izba De luxe disponuje manželskou posteľou a možnosťou 1 prístelky. Izba je vybavená minibarovou chladničkou, šatníkom, TV, internetom, trezorom, sušičom na vlasy v kúpeľni.
Apartmán De luxe  sa nachádzajú na 8. Poschodí a má zaručené výhľady na okolitú tatranskú krajinu. Ide o priestranný dvojizbový apartmán s obývacou miestnosťou, spálňou, predsieňou a samostatnou kúpeľňou s WC.Ubytovanie je vhodné pre tri osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Apartmán je vybavený minibarovou chladničkou, šatníkom, TV, internetom, trezorom, sušičom na vlasy.
Dvojlôžková izba Plus disponuje manželskou posteľou a tretím samostatným lôžkom, minibarovou chladničkou, šatníkom, TV, internetom, trezorom, sušičom na vlasy. Pridanou hodnotou tejto izby je priestranný balkón.
Apartmán Plus má rozlohu cca 50 m² a nachádzajú sa v ňom dve miestnosti: spálňa a obývacia časť, predsieň a samostatná kúpeľňa s WC. Ubytovanie je vhodné pre dve osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Súčasťou apartmánu je aj kuchynský kút, minibarová chladnička, šatník, TV, wi-fi, trezor, sušič na vlasy.
Dvojlôžková izba Štandard je zariadená moderným nábytkom, disponuje priestranným balkónom, predsieňou a samostatnou kúpeľňou s WC. Ubytovanie je vhodné pre dve osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.
Apartmán Štandard pozostáva z dvoch miestností: spálňa a obývacia časť s rozlohou 40 m² až 50 m². Ubytovanie vhodné pre dve osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Má vlastnú kúpeľňu s WC a predsieň.

STRAVA:
Vyberte si z bohatej ponuky chutných pokrmov v hotelovej reštaurácii, ktorá ponúka gastronomické špeciality nielen pre hotelových hostí. Pochutnajte si  na raňajkách a večeri formou bufetových stolov alebo využite výber z à la carte menu.

WELLNESS:
Relaxujte v pravej komornej atmosfére, v harmónii a pokoji. Wellness centrum s fínskou, parnou a infračervenou saunou sa nachádza na prízemí hneď za recepciou. Osviežte sa v zóne studených dažďov, tropickej sprchy a oddýchnite si pri krbe na pohodlných ležadlách.

LYŽIARSKE STREDISKO:
Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso ponúka svojim návštevníkom 9 km tratí ľahkej a strednej náročnosti, 8 zjazdoviek a 6 lanoviek a vlekov. Na svoje si tu prídu rodiny s deťmi ale aj skúsení lyžiari. Máte tu jedinečnú možnosť zažiť nočné lyžovanie a aj najdlhšiu lyžiarsku sezónu.

CENNÍK:
Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Štandard s raňajkami od 107 €/noc.

Ohľadom cien sa prosím informujte emailom alebo telefonicky na pobočke CK.
 
 

Napíšte nám