Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Wellness hotel Diplomat***

Kúpeľné mesto Rajecké Teplice, obklopené vrchmi Malej Fatry, je mimoriadne obľúbenou rekreačnou a turistickou destináciou, ktorá ponúka termálne kúpaliská a širokú škálu kúpeľných služieb. Hotel Diplomat **** je zasadený do malebnej Rajeckej doliny s vyhliadkou na Malú Fatru, čím poskytuje bohaté príležitosti športového vyžitia a aktívneho odpočinku. 

 

UBYTOVANIE:
Dvojlôžkové izby sú vybavené 2 pevnými lôžkami, majú balkón a väčšina z nich aj nádherný výhľad na pohorie Malej Fatry. Izba je vybavená talianskym nábytkom a oddelenou kúpeľňou s WC, vaňou alebo sprchou. 

Apartmány disponujú manželskou posteľou a prístelkou alebo ďalšou samostatnou spálňou. Všetky apartmány okrem malého majú samostatnú obývaciu časť.


STRAVA:
Hotelová reštaurácia uspokojí aj toho najnáročnejšieho gurmána. Nechajte sa rozmaznávať vynikajúcim kuchárskym tímom, ktorého práca nie je len o povinnosti, ale hlavne o radosti. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov a večere formou servírovaného menu alebo taktiež bufetových stolov. 

WELLNESS:
Vo wellness centre so saunami, bazénom, tropickým dažďom a malým vodopádom si oddýchne nielen telo, ale aj duša. Plavcov určite potešia rozmery bazéna – šírka 8 metrov a dĺžka 20 metrov s príjemnou teplotou od 30 do 32 °C. V saunovom svete si môžete vybrať z bylinkovej, soľnej a fínskej sauny. Súčasťou centra je aj Wellness bar so širokou ponukou nealko a miešaných nápojov. V letných mesiacoch je hosťom k dispozícii vonkajšia terasa s lehátkami a slnečníkmi.

POBYTOVÉ BALÍKY:

Diplomat (min. 3 dni) 

zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 2 noci, polpenziu, voľný vstup do wellness centra, 30 min. klasickú antistresovú masáž, welcome drink, biliard, Wifi, pripojenie, parkovanie.

iba 320 €/2 os/pobyt

Doplatok za ďalšiu noc: 130 €/izba

Dokonalá pohoda (min. 3 dni) 

zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 2 noci, polpenziu, voľný vstup do wellness a relax centra a kardio fitness zóny, biliard, Wifi pripojenie, parkovanie

iba 280 €/2 os/pobyt

Doplatok za ďalšiu noc: 125 €/izba

Láska ide cez žalúdok (min. 3 dni)

zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 2 noci, polpenziu (druhý večer – romantické 4-chodové menu s fľašou vína), voľný vstup do wellness centra, welcome drink a sladké prekvapenie na izbe, Wifi pripojenie, parkovanie
 

iba 350 €/2 os/pobyt


Dotyk krásy a relaxu (min. 4 dni)  

zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 3 noci, polpenziu, voľný vstup do wellness a relax centra a kardio fitness zóny, wellness procedúry v sume 30 €/os, teplý nápoj a dezert, Wifi pripojenie, parkovanie

iba 460 €/2 os/pobyt

 

Rodinný pobyt (min. 4 dni)  

zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 3 noci, 1 dieťa na prístelke do 11,99 rokov na apartmáne zdarma, polpenziu pre 2 os, voľný vstup do wellness a relax centra a kardio fitness zóny, 20 % zľava na wellness procedúry, 1 x hodina biliardu alebo stolného tenisu, Wifi pripojenie, parkovanie

iba 480 €/2 os + 1 dieťa na prístelke/pobyt v malom apartmáne


Ceny nezahŕňajú miestnu daň 1 €/os/noc.

 
 

Napíšte nám