Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Kúpele Smrdáky

V kúpeľoch je možnosť pohodlného ubytovania v 3 hoteloch trojhviezdičkovej kategórie, detskej liečebni a 2 dependanceoch. Všetci ubytovaní hostia môžu využiť možnosti celodenného stravovania. Liečebné procedúry sú poskytované v liečebnom dome Centrál a v budove Balneoterapie. Návštevníci kúpeľov si kúpeľnú liečbu môžu spríjemniť oddychovou prechádzkou po kúpeľnom parku. Taktiež môžu navštíviť vodnú nádrž Kunín, hrad Červený Kameň, jaskyňu Driny, zámok v Smoleniciach či v Bojniciach zrúcaniny hradu Beckov a mnoho ďalších veľmi zaujímavých výletov, ktoré sa v okolí Smrdákov nachádzajú.
 

UBYTOVANIE:

Hotel Centrál *** - sa nachádza v strede areálu kúpeľov. Kapacita hotelu je 34 izieb z toho 21 jedno a dvoj – posteľových a 4 apartmány v kategóriách standard a superior.  Súčasťou každej izby je pripojenie na internet, chladnička, rádio, telefón a SAT tv.

Hotel Vietoris *** - má kapacitu 19 jedno a dvoj – posteľových izieb 3 apartmány a 8 zrekonštruovaných izieb. Ubytovanie v tomto hoteli je veľmi komfortné v kategóriách standard, superior a superior plus. Súčasťou každej izby je pripojenie na internet, chladnička, rádio, telefón, trezor, balkón a SAT tv.  Hotel disponuje reštauráciou. V  lete  sa tu využíva aj Lobby bar s letnou terasou.
Kúpeľný hotel dependance Morava Tento hotel sa nachádza na malom kopci s prenádherným výhľadom na kúpeľný park. Návštevníci a pacienti sa tu môžu ubytovať v 36 jedno a dvoj – posteľových izbách a v 4 apartmánoch v kategóriách standard. Súčasťou každej izby je pripojenie na internet, chladnička, rádio, telefón a SAT tv. Väčšina izieb má balkón.

 
STRAVA:

Strava ( raňajky sú podávané formou bufetu, obed a večera výber z menu, diétna strava v prípade odporúčania lekára ) je poskytovaná v reštaurácii liečebného hotela Vietoris.


LIEČEBNÉ PROCEDÚRY:

V kúpeľoch sa využívajú tieto liečebné procedúry : minerálny vaňový kúpeľ, elektroliečba – endomed, diadynamik, ultrazvuk, minerálna misa, perličkový kúpeľ, hypermangánový kúpeľ, fitness, vírivý kúpeľ, vírivá kaskáda, lymfomasáž horných končatín, škótske streky, podvodná masáž, klasická masáž, reflexná masáž, minerálne ručné a nožné vane, šliapací kúpeľ, sauna, whirlpool, bahenný zábal, magnetoterapia, skupinová a individuálna rehabilitácia, parafínové zábaly, solux a liečba svetlom. Využíva sa tu aj ambulantná kúpeľná liečba.
 

POBYTY:

Medicínske kúpeľné pobyty
Intenzívny (min 7 dní): zahŕňa ubytovanie s plnou penziou - raňajky formou bufetových stolov, obed a večera výber z menu, lekársku vstupnú a výstupnú prehliadku,  1x za týždeň liečebné procedúry - obsahujúce do 30 procedúr, vstup do posilňovne, telocvične a na skupinové cvičenia v regeneračnom centre, organizované animačné aktivity a zábavu podľa dennej ponuky
 

Komplexný( min 7 dní): zahŕňa ubytovanie s plnou penziou - raňajky formou bufetových stolov, obed a večera výber z menu; vstupnú a výstupnú lekársku prehliadku, 1x za týždeň liečebné procedúry - obsahujúce do 15 procedúr za 1 týždeň, do 12 procedúr za 6 prenocovaní, voľný vstup do posilňovne a na skupinové cvičenia, organizované animačné aktivity a zábavu podľa dennej ponuky


Relaxačné kúpeľné pobyty
Chuť Smrdák (min 3 dni): zahŕňa ubytovanie s polpenziou - raňajky formou bufetových stolov, večera výber z menu,  vstupnú lekársku prehliadku, liečebné procedúry - individuálny predpis do dvoch liečebných procedúr za prenocovanie, organizované animačné aktivity a zábavu podľa dennej ponuky voľný vstup do posilňovne, telocvične, na skupinové cvičenia v regeneračnom centre


Zdravá koža (min 7 dní): zahŕňa ubytovanie s polpenziou, raňajky formou bufetových stolov, večera výber z menu; vstupnú lekársku prehliadku,  individuálny liečebný program podľa predpisu lekára s 9 procedúrami za 6 prenocovaní , 1x vyšetrenie dermatoskopom a odborné poradenstvo, 1x kryoterapia kože, 1x reflexná masáž chodidiel ,voľný vstup do posilňovne, telocvične, na skupinové cvičenia v regeneračnom centre, organizované animačné aktivity a zábavu podľa dennej ponuky

 

Hotel Izba / os / noc Typ pobytu
Intenzívny Komplexný Chuť Smrdák Zdravá koža
Centrál 2-lôžková SUPERIOR od 72 € od 62 € od 57 € od 55 €
Vietoris 2-lôžková SUPERIOR od 72 € od 62 € od 57 € od 55 €
Vietoris 2-lôžková SUPERIOR PLUS od 77 € od 67 € od 62 € od 60 €
Morava 2-lôžková STANDARD od 67 € od 57 € od 52 € od 50 €


Doplatky:
Dieťaťu do 4 rokov sa poskytuje hotelové ubytovanie zdarma v izbe s rodičmi, bez nároku na samostatné lôžko a stravu.
Dieťaťu od 4 do 13 rokov sa poskytuje 50% zľava z ceny z hotelového ubytovania a plnej penzie (raňajky, obed, večera) v izbe s rodičmi, na prístelke. 
Doplatok za obsadenie 2-lôžkovej izby 1 osobou od 10 €/os/noc.

Cena nezahŕňa pobytovú taxu 0,80€/osoba/noc, ktorá sa platí na mieste.

 

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien a s akýmikoľvek inými otázkami sa neváhajte na nás obrátiť telefonicky alebo emailom.
 
 

Napíšte nám