Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Kúpele Piešťany

Kúpeľný ostrov je oázou pokoja a relaxu, ale ponúka tiež množstvo príležitostí pre športové aktivity. Ponuku na voľný čas dopĺňa bohatý kultúrny program spoločenského centra, ale aj 9-jamkové ihrisko a vonkajšie termálne kúpalisko "Eva" s tenisovými kurtmi a ihriskami na plážový volejbal.
Priamo na ostrove sa nachádzajú 2-5-hviezdičkové kúpeľné hotely s vlastným rehabilitačným centrom. Prekrásny kúpeľný park je ideálny pre prechádzky a množstvo kaviarní a reštaurácií ponúka domáce i medzinárodné špeciality.

UBYTOVANIE:
V areáli kúpeľov nájdete množstvo ubytovacích zariadení v rôznych kategóriách: 5*hotel Thermia Palace, 4* hotel Esplanade, 3* hotel Grand Splendid, 2* hotely Pro Patria a Jalta, Vilu Trajan, dependance Smaragd a Šumava.

Hotel Thermia Palace ***** - renovovaný secesný päťhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v 118 luxusných klimatizovaných izbách vrátane apartmánov. Hotel je priamo spojený s kúpeľným domom Irma Health Spa.

Kategórie izieb:
Komfort, Deluxe, Deluxe Plus 
luxusné klimatizované nefajčiarske izby s kúpeľňou (vaňa alebo sprcha), LED TV (SAT-TV), 2 telefóny, WIFI, trezor, minibar na požiadanie, čajový a kávový servis, sušič vlasov, kúpací plášť.
Apartmán- luxusný klimatizovaný nefajčiarsky apartmán s obývačkou a spálňou, kúpeľňou, balkónom, LED TV (SATTV), Hi-Fi, 2 telefóny, WIFI, trezor, minibar na požiadanie, čajový a kávový servis, sušič vlasov, kúpací plášť, papuče, rozostieľka, denná tlač na požiadanie, osobná váha.
 
Hotel Grand Splendid*** -
sa nachádza v severnej časti Kúpeľného ostrova obklopený storočnými stromami. Splendid ponúka 143 izieb a Grand 161 izieb. Hotel je chodbou priamo spojený s Balnea Health Spa centrom. Hosťom ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr v tichom prostredí ako i bohatý kultúrny a hudobný program.

Kategórie izieb:
SPLENDID
 -  Komfort -nefajčiarska izba s kúpeľňou (vaňa), balkón, SATTV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť. Izby s klimatizáciou na vyžiadanie a za príplatok.
GRAND – Štandard, Komfort,  -nefajčiarska izba s kúpeľňou (vaňa), balkón, SAT-TV, WIFI, minibar, trezor, telefón, sušič vlasov a kúpací plášť. Možnosť prístelky.: nefajčiarska izba s kúpeľňou (vaňa), balkón, SATTV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť Hotel ponúka ja možnosť ubytovania v apartmánoch.

Hotel Jalta** - ponúka  67 útulne zariadených izieb a je iba niekoľko minút vzdialený od Kúpeľného ostrova. Letné terasy hotela vás pozývajú k odpočinku.
Izby kategórie Štandard sú nefajčiarske a vybavené: WC a sprchou, SAT-TV, balkónom, telefónom, trezorom, sušičom vlasov na požiadanie. Hotel disponuje aj apartmánmi a izbami economy kategórie.

Vila Trajan** - Útulne zariadená Vila Trajan leží len kúsok od pešej zóny a neďaleko symbolu mesta Piešťany. Všetkých 27 izieb poskytuje pohodlie a rodinnú atmosféru. Klienti si môžu vybrať z kategórii Štandard, Komfort a z apartmánov. Všetky izby sú nefajčiarske s kúpeľňou,  SAT-TV, trezorom, telefónom, sušičom vlasov na požiadanie

STRAVA:
Klienti majú možnosť polpenzie a plnej penzie počas svojho pobytu. Každý hotel disponuje vlastnou reštauráciou. Klienti ubytovaní vo Vile Trajan a dependanceoch Smaragd a Šumava sa stravujú v hoteli Jalta.

LIEČEBNÉ PROCEDÚRY:
Kúpele poskytujú množstvo liečebných procedúr ako napr. balneoterapiu, bazénny kúpeľ s vrstvou sírneho bahna,  bahenné zábaly, termálne minerálne kúpele, perličkové kúpele, uhličité kúpele, vodoliečbu, fyzioterapiu, elektroliečbu, inhalácie, fototerapiu, akupunktúru, magnetoterapiu, kryoterapiu, termoterapiu, špeciálnu psychoterapiu a rôzne iné.

POBYTY:
Tradičná liečba (min 8 dní)
zahŕňa ubytovanie s plnou penziou: raňajky formou bufetových stolov, obed, večera, zdravotné vyšetrenia: (vstupné a výstupné), diagnostiku a laboratórne testy na základe predpisu lekára, liečebné procedúry: individuálny liečebný program zahŕňa 24 procedúr na týždeň (7 nocí). 

Komplexný kúpeľný pobyt Light ( min 8 dní)
zahŕňa ubytovanie s plnou penziou: raňajky formou bufetových stolov, obed, večera , zdravotné vyšetrenia: (vstupné a výstupné), diagnostiku a laboratórne testy na základe predpisu lekára, liečebné procedúry: individuálny liečebný program stanovený na základe zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára, ktorý zahŕňa do 18 procedúr za týždeň (7 nocí), vrátane aktívnej rehabilitácie (3x týždenne) ako sú skupinové cvičenia alebo fitnes tréning s trénerom.

Program na chudnutie ( min 14 dní)
zahŕňa ubytovanie s plnou penziou: špeciálna redukčná diéta - a pitná kúra, zdravotné vyšetrenia: (vstupné a výstupné) + predpis individuálneho režimu stravovania + konzultácia s fitnes trénerom, BMI a WHR kontrola, diagnostika a laboratórne testy, liečebné procedúry: do 28 procedúr za týždeň.

Zdravie v Piešťanoch ( min 3 dni)
zahŕňa ubytovanie s polpenziou: raňajky formou bufetových stolov, večera, konzultáciu s lekárom, liečebné procedúry: relaxačný program zahŕňajúci 1 - 2 procedúry denne.

Relax (min 3 dni)
zahŕňa ubytovanie s polpenziou: raňajky formou bufetových stolov, večera, 1 x celotelovú relaxačnú masáž, bezplatný vstup do bazénov pred check inom po 11:00 hod. 
 
Hotel Izba / os / noc Tradičná liečba Komplexný kúpeľný
pobyt LIGHT
Program
na chudnutie
Zdravie v Piešťanoch Relax pobyt
Thermia Palace**** 2-lôžková
Komfort
od 160 € od 155 € od 180 € od 150 € od 130 €
Grand Splendid*** Splendid 1/2 Komfort od 95 € od 90 € od 85 € od 80 €
Grand Splendid*** Grand 1/2 Standard od 85 € od 80 € - od 75 € od 70 €
Jalta 2-lôžková Economi od 56 € - - od 46 € -
Jalta 2-lôžková Standard od 67 € - - od 57 € -
Vila Trajan 2-lôžková Standard od 72 € - - od 62 € -
Vila Trajan 2-lôžková
Komfort
od 77 € - - od 67 € -


Doplatky:
Prístelka je možná len pre deti do veku 12,99 r. Deti staršie ako 13 r. a dospelé osoby môžu byť na prístelke len v izbách kategórie Apartmán.
Thermia Palace ***** - od 145 €/os/noc, Grand Splendid*** - od 60 €/os/noc, Jalta** - od 50 €/os/noc, Vila Trajan** - od 55 €/os/noc

Cena nezahŕňa daň za ubytovanie, platí sa na mieste.

 
Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien a s akýmikoľvek inými otázkami sa neváhajte obrátiť na nás telefonicky alebo emailom.
 
FOTOGALÉRIA:
 
 

Napíšte nám