Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Olympia****

Hotel Olympia Vodice, ktorý sa nachádza 50 metrov od mora. Hotel je obklopený borovicami a olivovníkmi, pretavený do symfónie zvukov mora a dych vyrážajúcich scenérií. Hotel je ideálnou kombináciou tradičného a moderného - 45 rokov úspešnej práce predstavuje záruku kvality a nové a moderné vybavenie a vybavenie je tu preto, aby sa hostia cítili v centre pozornosti. Bez ohľadu na to, či máte záujem o aktívnu dovolenku plnú športových aktivít, relaxácie a wellness, zábavy na pláži alebo hľadáte miesto na hosťovanie obchodných partnerov, hotel Olympia ponúka všetko, čo potrebujete.

 

UBYTOVANIE:

Hotel Olympia má 215 izieb a 26 apartmánov s kúrením a klimatizáciou. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou tretieho lôžka a môžu byť použité aj ako jednolôžkové izby. Všetky majú balkóny s výhľadom na more alebo park. K vybaveniu patrí minibar, trezor, LCD TV a kúpeľňa so sušičom vlasov. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchovacím kútom a apartmány s vaňou.

STRAVA:

V priestoroch resortu sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov. Okrem hotelových reštaurácií, v ktorých je možnosť celodenného stravovania, si môžete vybrať z typickej taverny s dalmatínskou atmosférou, modernej reštaurácie na 10. poschodí s výhľadom na celé okolie, baru s bazénom a útulných lobby barov. 

 

WELLNESS A BAZÉNY:

Olympia resort má šesť bazénov, štyri vonkajšie, jeden krytý a jeden nekonečný na deviatom poschodí hotela Olympia Sky. Krytý bazén sa nachádza vo wellness komplexe a má 126 m2. Na deviatom poschodí hotela Olympia Sky sa nachádza nový nekonečný bazén s rozmermi 35 x 4 metre s fantastickým výhľadom na neďaleké ostrovy. Vedľa bazéna sa nachádza bar s jedlom a nápojmi. Všetky ležadlá a slnečníky pri bazénoch sú pre všetkých hostí zadarmo. Všetky bazény sú naplnené sladkou vodou a ich hygiena je pod neustálym dohľadom.

 

PLÁŽ:

Špeciálnym prvkom pre nezabudnuteľnú dovolenku je naša pláž Olympia. Kúpanie je možné viac ako štyri mesiace v roku a na pláži je tu množstvo atrakcií, takže sa nikdy nebudete nudiť. Ak ste športový typ a máte radšej aktívnu dovolenku, môžete vyskúšať plachtenie, surfovanie, tenis a mnoho ďalších športových aktivít. Deti majú svoje vlastné ihrisko a na občerstvenie sú k dispozícii početné bary a reštaurácie.

VYUŽITE NAŠE VÝHODNÉ DOVOLENKOVÉ BALÍKY: UBYTOVANIE + POLPENZIA + LUX DOPRAVA

Ohľadom cien na konkrétne termíny sa prosím informujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailom alebo telefonicky v našej pobočke!

 

DOPRAVA:
Naše luxusné klimatizované  autobusy ponúkajú nadštandardné vybavenie: výsuvné sedadlá do uličky, lietadlové skrinky,
dotykové obrazovky na zadnej strane sedadiel pre každého cestujúceho s možnosť výberu vlastného filmu, hudby, hier atd.
Samozrejmosťou je toaleta a kuchynka s ponukou teplých a studených nápojov.
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom!
Pri ponukách DOVOLENKOVÝ BALÍK - doprava už zahrnutá v cene!
Preferujete konkrétne miesto v autobuse? Dokúpte si obojsmernú miestenku iba za  7 €/os.
 
 
FOTOGALÉRIA:
 
 

Napíšte nám