Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Imperial ***

Hotel Imperial nachádzajúci sa uprostred stredomorského parku je súčasťou komplexu pozostávajúceho z 2 hotelových budov, depandance a hotelových viliek. Nachádza sa priamo pri mori v pokojnej lokalite na okraji letoviska Vodice asi 800 metrov od centra.  S centrom ho spája promenáda, na ktorej sa nachádzajú bary, kaviarne, reštaurácie, letné terasy atď. Od komplexu do centra mesta premáva turistický vláčik. 

 

V hlavnej hotelovej budove sa nachádza recepcia, denný aperitív bar s terasou, snack bar a reštaurácia. Hotel má vlastný bazén s morskou vodou a ležadlami a slnečníkmi.  Na hotelovej pláži nájdete fast food a plážový bar. V areáli je pre deti pripravené ihrisko a dospelí sa môžu športovo vyžiť na tenisových kurtoch.  Parkovanie je možné pri hoteli za poplatok.

 

UBYTOVANIE:

V hlavnej hotelovej budove je možnosť ubytovania v 2-lôžkových klimatizovaných izbách typu superior. Izby sú vybavené chladničkou, televízorom, Wifi, samostatným sociálnym zariadením a balkónom. Tieto izby majú možnosť pridania max. 1 prístelky.

Skupinám 3 - 5 osôb a rodinám odporúčame priestranné klimatizované rodinné izby, ktoré pozostávajú z 2 samostatných izieb. Izby sú vybavené chladničkou, televízorom, Wifi, samostatným sociálnym zariadením a balkónom.

STRAVOVANIE:

Strava je zabezpečená formou All inclusive light. Raňajky, obedy a večere sú podávané formou švédskych stolov v reštaurácii hotela. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje sú podávané v hotelovej reštaurácii aj počas dňa.

PLÁŽ:
Krásna kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hoteli. Je vhodná pre rodiny s deťmi i neplavcov.  Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok. Na pláži si samozrejme klienti môžu vybrať aj zo širokej ponuky vodných športov, môžu vyskúšať školu potápania a deti určite ocenia tobogán.

VYUŽITE NAŠE VÝHODNÉ DOVOLENKOVÉ BALÍKY: UBYTOVANIE + POLPENZIA + LUX DOPRAVA

Ohľadom cien na konkrétne termíny sa prosím informujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailom alebo telefonicky v našej pobočke!

 
 
DOPRAVA:
Naše luxusné klimatizované  autobusy ponúkajú nadštandartné vybavenie: výsuvné sedadlá do uličky, lietadlové skrinky,
dotykové obrazovky na zadnej strane sedadiel pre každého cestujúceho s možnosť výberu vlastného filmu, hudby, hier atd.
Samozrejmosťou je toaleta a kuchynka s ponukou teplých a studených nápojov.
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom!
Pri ponukách DOVOLENKOVÝ BALÍK - doprava už zahrnutá v cene!
Preferujete konkrétne miesto v autobuse? Dokúpte si obojsmernú miestenku iba za  7 €/os.

 

FOTOGALÉRIA:

 
 

Napíšte nám