Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Olympia Sky****

Resort Olympia nachádzajúci sa v letovisku Vodice priamo na kamienkovej pláži otvoril v roku 2017 nové luxusné krídlo Olympia Sky, ktoré poskytuje komfort aj najnáročnejším klientom. Tento 4* hotel má 149 ubytovacích jednotiek s najvyššími štandardmi ekologickej účinnosti a s úplne novým vybavením. Doprajte si luxus na pobreží Jadranu v tomto obľúbenom letovisku.

 

UBYTOVANIE:

Hostia si môžu vybrať z dvojlôžkových izieb  viacerých kategórií ako economy, standard, superior. Pre rodiny sú pripravené rodinné izby, deluxe alebo premium apartmány.Pre maximálny komfort sa môžete ubytovať v Grand suite, ktorý má 2 samostatné spálne a balkón s výrivkou a výhľadom na more.  Tri ubytovacie jednotky sú špeciálne navrhnuté pre ľudí so zdravotným postihnutím. Unikátny dizajn, teplé drevo, útulné koberce a príjemné osvetlenie spôsobujú faktory, vďaka ktorým sa v Olympia Sky budete cítiť uvoľnene a spokojne.
 

STRAVA:

V priestoroch resortu sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov. Okrem hotelových reštaurácií, v ktorých je možnosť celodenného stravovania, si môžete vybrať z typickej taverny s dalmatínskou atmosférou, modernej reštaurácie na 10. poschodí s výhľadom na celé okolie, baru s bazénom a útulných lobby barov. 

 

WELLNESS A BAZÉNY:

Olympia resort má šesť bazénov, štyri vonkajšie, jeden krytý a jeden nekonečný na deviatom poschodí hotela Olympia Sky. Krytý bazén sa nachádza vo wellness komplexe a má 126 m2. Na deviatom poschodí hotela Olympia Sky sa nachádza nový nekonečný bazén s rozmermi 35 x 4 metre s fantastickým výhľadom na neďaleké ostrovy. Vedľa bazéna sa nachádza bar s jedlom a nápojmi. Všetky ležadlá a slnečníky pri bazénoch sú pre všetkých hostí zadarmo. Všetky bazény sú naplnené sladkou vodou a ich hygiena je pod neustálym dohľadom.

 

PLÁŽ:

Špeciálnym prvkom pre nezabudnuteľnú dovolenku je naša pláž Olympia. Kúpanie je možné viac ako štyri mesiace v roku a na pláži je tu množstvo atrakcií, takže sa nikdy nebudete nudiť. Ak ste športový typ a máte radšej aktívnu dovolenku, môžete vyskúšať plachtenie, surfovanie, tenis a mnoho ďalších športových aktivít. Deti majú svoje vlastné ihrisko a na občerstvenie sú k dispozícii početné bary a reštaurácie.

VYUŽITE NAŠE VÝHODNÉ DOVOLENKOVÉ BALÍKY: UBYTOVANIE + POLPENZIA + LUX DOPRAVA

Ohľadom cien na konkrétne termíny sa prosím informujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailom alebo telefonicky v našej pobočke!

 

 
DOPRAVA:
Naše luxusné klimatizované  autobusy ponúkajú nadštandardné vybavenie: výsuvné sedadlá do uličky, lietadlové skrinky,
dotykové obrazovky na zadnej strane sedadiel pre každého cestujúceho s možnosť výberu vlastného filmu, hudby, hier atd.
Samozrejmosťou je toaleta a kuchynka s ponukou teplých a studených nápojov.
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom!
Pri ponukách DOVOLENKOVÝ BALÍK - doprava už zahrnutá v cene!
Preferujete konkrétne miesto v autobuse? Dokúpte si obojsmernú miestenku iba za  7 €/os.
 
FOTOGALÉRIA:
 
 

Napíšte nám