Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Laguna**

Pokojné letovisko Gradac je malá rybárska dedina na malebnej Makarskej riviére pod strmými svahmi Biokova. Je ideálne pre tých, čo vyhľadávajú ničím nerušený relax a chcú si do sýtosti užiť dovolenkovú atmosféru. Hotelový komplex Laguna sa skladá z hotela Laguna a 2 depandanceov. Leží priamo uprostred borovicového porastu iba pár metrov od pláže a promenády vedúcej do centra mestečka. 

 

UBYTOVANIE:

V hoteli sa nachádzajú prevažne dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, balkón, tv, Wifi. Za príplatok je možné pridať na izbu aj chladničku. Niektoré izby disponujú aj klimatizáciou. 

STRAVA:

Súčasťou hotela je reštaurácia, v ktorej sa podáva polpenzia formou bufetu a bar  so širokou ponukou nápojov. V prípade záujmu je v reštaurácii aj možnosť doobjednať obedy. 

PLÁŽ:
Iba pár metrov od hotela sa nachádza kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora a krištáľovo čistým Jadranským morom. Na pláži je možnosť prenajať si lehátka za poplatok.

VYUŽITE NAŠE VÝHODNÉ DOVOLENKOVÉ BALÍKY: UBYTOVANIE + POLPENZIA + LUX DOPRAVA

Ohľadom cien na konkrétne termíny sa prosím informujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailom alebo telefonicky v našej pobočke!

 
DOPRAVA:
Naše luxusné klimatizované  autobusy ponúkajú nadštandartné vybavenie: výsuvné sedadlá do uličky, lietadlové skrinky, dotykové obrazovky na zadnej strane sedadiel pre každého cestujúceho s možnosť výberu vlastného filmu, hudby, hier atd. Samozrejmosťou je toaleta a kuchynka s ponukou teplých a studených nápojov.
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom!
Pri ponukách DOVOLENKOVÝ BALÍK - doprava už zahrnutá v cene!
Preferujete konkrétne miesto v autobuse? Dokúpte si obojsmernú miestenku iba za  7 €/os.
 

FOTOGALÉRIA:
 
 

Napíšte nám