Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Labineca***

Miesto, kde sa hora Biokovo spája s krásnymi kamienkovými plážami Makarskej riviéry, je Gradac. Hotel Labineca sa nachádza na najdlhšej kamienkovej pláži Makarskej riviéry. Preto je tento hotel číslom jeden pri výbere dovolenkovej destinácie pre jednotlivcov aj rodiny, kde zažijete množstvo zábavy. K hotelu patria aj depandance, ktoré sa nachádzajú asi 200 m od pláže nad hotelom v tieni borovíc.

 

UBYTOVANIE:

Hotel Labineca má viac ako 80 rodinných izieb, rôznych typov ako Comfort, Standard a Premier, dvojlôžkových izieb Comfort a dvojlôžkových izieb Comfort s možnosťou prístelky. Rodinné izby Standard a Premier sa nachádzajú v prístavbe, ktorá pripomína dalmátske vily s nádhernými terasami. Rodinné izby Premier majú výhľad na more a rodinné izby Standard majú výhľad na more alebo do parku. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou, klimatizáciou, balkónom, tv, minibarom a Wifi.

STRAVA:

Strava v hoteli je zabezpečená formou All Inclusive (raňajky, obed, večera, poobednajší a večerný snack). Klienti majú v cene aj konzumáciu nápojov v All Inclusive bare, ktorý je otvorený denne od 10:00 - do 23:00. 1 x týždenne sa podáva dalmatínska večera.

PLÁŽ:
Iba pár metrov od hotela sa nachádza kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora a krištáľovo čistým Jadranským morom. Na pláži je možnosť prenajať si lehátka za poplatok.

VYUŽITE NAŠE VÝHODNÉ DOVOLENKOVÉ BALÍKY: UBYTOVANIE + POLPENZIA + LUX DOPRAVA

Ohľadom cien na konkrétne termíny sa prosím informujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailom alebo telefonicky v našej pobočke!

 

DOPRAVA:
Naše luxusné klimatizované  autobusy ponúkajú nadštandartné vybavenie: výsuvné sedadlá do uličky, lietadlové skrinky, dotykové obrazovky na zadnej strane sedadiel pre každého cestujúceho s možnosť výberu vlastného filmu, hudby, hier atd. Samozrejmosťou je toaleta a kuchynka s ponukou teplých a studených nápojov.
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom!
Pri ponukách DOVOLENKOVÝ BALÍK - doprava už zahrnutá v cene!
Preferujete konkrétne miesto v autobuse? Dokúpte si obojsmernú miestenku iba za  7 €/os.
 

FOTOGALÉRIA:
 
 

Napíšte nám