Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Bulharsko

BEZPEČNÁ DOVOLENKA PRI MORI!

Vyberte si pri rezervácií naše komplexné cestovné poistenie Komfort alebo Extra a cestujte bezpečne!

NOVINKA - poistenie storno poplatkov vzniknutých pri nenastúpení na pobyt z dôvodu ochorenia COVID - 19 a poistenie liečebných nákladov v zahraničí v súvislosti s ochorením COVID - 19.

Čo zahŕňa komplexné cestovné poistenie nájdete TU.

Chcete sa poistiť pre prípad, že by ste museli ostať v karanténe v zahraničí z dôvodu uzatvorenia ubytovacieho zariadenia? Doobjednajte si doplnkové poistenie PANDEMIC TU.   

 
 
 
Očarujúca prímorská krajina patriaca medzi obľúbené dovolenkové destinácie láka čoraz viac turistov z celého sveta svojimi nízkymi cenami a stále kvalitnejšími turistickými centrami. Na svoje si tu príde každý - milovníci slnka a jemných pieskových pláží, dobrodruhovia túžiaci po horských hrebeňoch a dych vyrážajúcich roklinách, obdivovatelia prírody či nadšenci histórie a kultúry. Určite sa stretnete s priateľskými, srdečnými a pohostinnými ľuďmi. Bulharsko oplýva vďaka vhodným klimatickým podmienkam ohromným množstvom druhov fauny a flóry, známe je najmä pestovaním ruží. Tieto nádherné voňajúce kvetiny sa tu pestujú už vyše 300 rokov a ich vzácny éterický olej obsahujú najdrahšie francúzske parfumy. Príťažlivými sú aj štátne hranice Bulharska s Tureckom, štátom rozprestierajúcim sa na dvoch kontinentoch, a možnosť nazrieť do jeho bývalého hlavného mesta Istanbulu. 

SLNEČNÉ POBREŽIE

Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Pre deti sú k dispozícii bazény, tobogány, hojdačky a iné lákadlá. Novou atrakciou je zábavný vodný park, ktorého návštevu určite nesmiete vynechať. Dobudované korzo vedúce pozdĺž pobrežia má dĺžku až päť kilometrov a je lemované množstvom obchodíkov. Pešia prechádzka sľubuje veľa zážitkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.

Špeciálna ponuka

Hotel Sunny Beauty Palace **** sa nachádza v severozápadne časti letoviska Slnečné pobrežie. Slnečné pobrežie susedí so známym historickým mestom Nesebar a od najväčšieho mesta Bulharska, ktorým je Burgas je vzdialené len 40 kilome

od 389 € osoba

Očarujúca prímorská krajina patriaca medzi obľúbené dovolenkové destinácie láka čoraz viac turistov z celého sveta svojimi nízkymi cenami a stále kvalitnejšími turistickými centrami. Na svoje si tu príde každý - milovníci slnka a