Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Termíny a ceny
  • Ubytovanie
  • Popis hotela
  • Popis miesta
  • Mapa

Termíny a ceny

Mesiac od
Dĺžka
Strava
Doprava
Termín
Dĺžka
Strava
Doprava
Zľava
Ušetríte
Cena od
22.08.2024 - 01.09.2024
11 dní
Plná penzia
Autobusová
579 €

Ubytovanie a rozmiestnenie osôb

Popis hotela

Popis ubytovania:

Divoké pobrežie Costa Brava a je-ho najznámejšie letovisko Lloret de Mar – vitaj v Katalánsku. Čakajú ťa zlatisté pláže, história, moderná kultúra, nočný pulzujúci život s množstvom diskoték ako aj Gaudiho Barcelona. Zatancuj si flamengo priamo na ulici či zaži nočný život Lloret de Mar, ktorý právom nazývajú európske Las Vegas.  Lloret de Mar je miestom, ktoré sa jednoducho oplatí vidieť. Okrem kúpania a opaľovania sa môžeš tešiť aj na množstvo zábavy s kamarátmi, bohatý sprievodný program, návštevu Barcelony, diskotéky či vodné atrakcie.

Vybavenie hotelu:

V hoteli sa nachádza aj wi-fi pripojenie, bar, reštaurácia, veľká terasa a bazén.

Vybavenie izieb:

Hotel Samba*** ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, balkón, TV, väčšina izieb má aj klimatizáciu.

Stravovanie:

Prímorská kuchyňa s použítím lokálnych surovín, strava 3x denne  formou bohatých švédskych stolov, pitný režim. Hladný nebude ani ten najväčší jedák.

Vzdialenosť od centra:

Hotel s nádherným výhľadom na more i hory je situovaný na malom kopci s vynikajúcou polohu, je vzdialený iba 300 m od centra mesta.

Vzdialenosť od pláže:

Asi 300 m od pláže.

Cena zahŕňa:

Ubytovanie, plná penzia – 3xdenne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom/letecká doprava, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH.

Cena nezahŕňa:

Barcelona - nezabudnuteľný výlet do metropoly Katalánska. Uvidíš modernistický chrám Sagrada Familia, arénu corridy, pevnosť, prístav, gotickú štvrť s námestím, kde bol po návrate z Ameriky v r. 1493 privítaný K. Kolombus. Očarí ťa i vrch Montjuic, Španielske námestie, Národný palác a nočné predstavenie magických fontán. Prejdeš sa čarovnou Ramblou a navštiviš barcelonské podmorské Akvárium s podvodnými tunelmi, kde ponad teba budú plávať žraloky a raje. V prípade záujmu skupiny navštívime aj známy futbalový štadión Camp Nou klubu FC Barcelona. Akciová cena výletu len 15€.

Povinné príplatky:

Pobytová taxa: od 14 rokov 14€/pobyt

Nepovinné príplatky:

  • komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,9 €/os/deň,
  • komplexné cestovné poistenie EXTRA 4,4€/os/deň.

Program:

Vidieť viac – zažiť viac! - (platí pri pobyte s autobusovou dopravou zo Slovenska a späť.)

Cestou do Španielska navštívime aj dve známe francúzske letoviská (povinná 9 hodinová prestávka autobusu).

 

Po ceste do Španielska navštívime Monako a jeho legendárne Rock of Monaco, kde sa nachádzajú najstaršie budovy v meste, napríklad aj palác Grimaldiovcov. Prejdeme sa okolo známeho monackého kasína a zájdeme na zmrzlinu v  prístave – kde sídlia najkrajšie jachty sveta a okolo ktorého sa každoročne konajú známe preteky formule F1.

Doprava:

Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:

TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€

ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€

*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

Mapa