Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Termíny a ceny
  • Ubytovanie
  • Popis hotela
  • Popis miesta
  • Mapa

Termíny a ceny

Mesiac od
Dĺžka
Strava
Doprava
Termín
Dĺžka
Strava
Doprava
Zľava
Ušetríte
Cena od
01.08.2024 - 08.08.2024
8 dní
Plná penzia
Vlastná
14%
-45 €
284 €
01.08.2024 - 08.08.2024
8 dní
Plná penzia
Autobusová
12%
-45 €
319 €

Ubytovanie a rozmiestnenie osôb

Popis hotela

Popis ubytovania:

Najobľúbenejší tábor AZAD táborníkov nebude chýbať ani toto leto! Máme pre teba pripravený taký bohatý program, že ohýbanie sa od smiechu nebude stačiť. Slnečné lúče, nikdy nekončiace tóny letných vypalovačiek a totálne blázniví animátori ti garantujú, že o zábavu máš postarané.

Vybavenie hotelu:

K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením.

Vybavenie izieb:

Hotel disponuje dvoj až štvorlôžkovými izbami s možnosťou prístelky a niekoľkými nadštandardnými apartmánmi s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Šport, relax, zábava:

SUMMER AZAD FUN PARK
“SKVELÝ, JEDINEČNÝ, VEĽKOLEPÝ, JEDINÝ SVOJHO DRUHU“
Tábor organizovaný našou CK má ako jediný na Slovensku k dispozícii SUMMER-AZAD FUN PARK. Okrem komfortného ubytovania, prekrásneho prostredia, pútavého programu, aj tento rok prinášame náš zábavný park. Len v našich táboroch majú deti možnosť užívať si počas svojho pobytu adrenalín, radosť a smiech. Obohatením pobytu je návšteva skvelého FUN PARK-u situovaného priamo v areáli zariadenia. Zábavné a nafukovacie atrakcie, stage s profesionálnou zvukovou a svetelnou technikou, cukrová vata, popcorn, to všetko a ešte viac bude deťom k dispozícii počas pobytu v našom jedinečnom tábore.

Stravovanie:

5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou.  

Cena zahŕňa:

Cena zahŕňa ubytovanie, 5x denne stravu (raňajky formou bufetových stolov, večera výber z 2 jedál), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH.

Cena nezahŕňa:

Celodenný výlet za doplatok 20€.

Program:

ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:
Slnko-piesok a kopa snehu, Chyť ma ak to dokážeš, Aha deti - slnko svieti, 71 a 3 dôvody na radosť, Invázia trolov, Muchy vs Slony, Color run, Expedícia v oblakoch, Žartove vlastné letokruhy, Šialená škola, Magický krst, Za bránou fantázie, Scoobyho tesák a iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Street dance show, OTA - osobnosť tábora AZAD, Summer party, Caraoke duel, Disco light show, Milujem AZAD, Noc Oskarov, Postrelená špekačka, a iné. 

EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.

·     THE BEST: VLASTNÝ HUDOBNÝ FESTIVAL
Jedine s CK AZAD môžeš zažiť najväčší táborový festival, kde určite stretneš svoje obľúbené spevácke hviezdy. S CK AZAD máš možnosť spoznať sa s najznámejšími slovenskými hudobnými skupinami, finalistami SuperStar alebo osobami slovenského showbiznisu (návšteva hviezd ako napr. kúzelník Talostan, Martin Harich, Peter Cmorík, Roman Juraško, Vladimír Kobielsky, Kristína, ..                                                                                                                                         
NEZABUDNUTEĽNÝ THE GREAT GATSBY
Deti sa môžu tešiť aj na neskutočný večer a párty v štylé THE GREAT GATSBY, kde si budú môcť vybrať z mnoho miešaných drinkov (nealkoholických) a zažiť párty, aká bola kedysi! Okrem iného deti čaká celodený výlet do Banskej Bystrice spojený s prehliadkou mesta a návštevou kúpaliska. Počas pobytu sa naši táborníci môžu tešiť taktiež na návštevu Myšiačikovho sveta alebo na väčších čaká Tarzánia kde si môžu odskúšať svoju silu a či sa neboja výšky.

 

·      

Doprava:

Doprava: autobusová - 35,-€.Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*

Mapa